Груша Парижанка
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:21-001
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша Парижанка –  всім відомий сорт, виведений багато років тому селекціонером В. Фурсіним в результаті схрещування сортів «Сен-Жермен зимовий» та «Кюре». На третій рік вступає в плодоношення та дуже швидко нарощує рівень врожайності.

Термін дозрівання: початок жовтня.

Плоди: видовженої форми, жовто-зеленого кольору з гарним рум’янцем, великі, маса одного 160-180 грам. М’якоть ніжна, соковита і солодка на смак, має дуже сильний аромат.

Урожайність (в 10 років): до 100 кг.

Особливості:  стійка до парші, плоди зберігаються аж до весни.

Підщепа: айва.

Рекомендовані запилювачі: Бере Літня та Любимиця Клапа.

Груша Марія (6 років)
Код товара: 10-023
Авторство виведення даного плода належить українським садівникам. Пізньозимова груша Марія, володіє набором неперевершених якостей, серед який стоїть особливо виділити ранній вступ в період плодоношення (2-4 роки), стійкість і високі показники врожайності, а також, дійсно, величезні плоди, що деколи досягають ваги в 450 грам.
1500 грн
купити
Груша Далісан, в контейнері
Код товара: 10-37
Груша Далісан – великоплідний сорт виведений французькими селекціонерами. Характеризується високою врожайністю та стійкістю до хворіб
85 грн
купити
Груша Карола
Код товара: СО83
Груша Карола - осінній, десертний сорт. Груша середніх темпів росту. Плоди дуже великі, неправильної форми, широко конічні та подовженні. Плід зеленого кольору, гладкий, після дозрівання- жовтий, присутній рум’янець. В середині м’якоть середньої зернистості, соковита, дуже ароматна, кисло-солодка, з унікальним смаком.