Груша Парижанка
есть в наличии
115 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:21-001
Латинское название:
Размер:
Контейнер:закритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша Парижанка –  всім відомий сорт, виведений багато років тому селекціонером В. Фурсіним в результаті схрещування сортів «Сен-Жермен зимовий» та «Кюре». На третій рік вступає в плодоношення та дуже швидко нарощує рівень врожайності.

Термін дозрівання: початок жовтня.

Плоди: видовженої форми, жовто-зеленого кольору з гарним рум’янцем, великі, маса одного 160-180 грам. М’якоть ніжна, соковита і солодка на смак, має дуже сильний аромат.

Урожайність (в 10 років): до 100 кг.

Особливості:  стійка до парші, плоди зберігаються аж до весни.

Підщепа: айва.

Рекомендовані запилювачі: Бере Літня та Любимиця Клапа.

Груша Долорес
Код товара: 10-033
Груша Долорес – популярний сорт груші, а особливо на півдні Європи. Хоча асортименти та сорти яблук є біль популярними. Груша намагається не втрачати позицій у плодівництві.
Груша Бере Богмотко
Код товара: 10-203
Груша Бере Богматко – осінній сорт, який є результатом схрещення сортів «Вересневе Дево» та «Малевчанка» в 2004 році селекціонером Матвієнком М.І. Має чудові та великі плоди які освіжатимуть Вас та Ваших близьких в спекотні дні. В плодоношення вступає на 2 рік після посадки.
Новинка
Груша двосортова Тисинівська + Вільямс (дерево-сад)
Код товара: 01С-22
Груша двосортова Тисинівська + Вільямс (дерево-сад) Обравши таке деревце, Ви поповните колекцію свого саду відразу двома прекрасними і різними, але по своєму смачними плодами.