Груша Осінь Буковини
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СО85
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Груша Осінь Буковини -  осінній сорт з слабо згущеною кроною. До умов зростання не вибагливий, проте, потребує достатньої кількості тепла. Квіткові бруньки іноді з’являються вже на 2-4 році. Врожай  плодів  з одного дерева у віці восьми років складає - 24 кг, а у 12 років - 45 кг. Використовуючи підщепу айви можна добитись збільшенню  ваги  плоду з 250 грамів до 450 відповідно.  Колір плодів жовтий. М’якоть ніжна та смачна, рожевого кольору. Достигають плоди в кінці вересня. Однією з переваг даного сорту є рівномірне достигання плодів та їх тривале не опадання.

Догляд: в посушливі дні потребує поливу. Раз на рік вносяться добрива. У перші роки росту значна увага приділяється формуванню кореневої системи, важливо також рихлити ґрунт навколо деревця. З віком проводять зріджування крони з метою усунення скелетних та непотрібних гілок.

Підщепа: айва.

Груша Бере Літня
Код товара: 01С-16
Груша Бере Літня – літній сорт високоврожайної груші. Термін дозріванн: початок серпня. Після зривання плоди довго не лежать.
Груша Далісан, в контейнері
Код товара: 10-37
Груша Далісан – великоплідний сорт виведений французькими селекціонерами. Характеризується високою врожайністю та стійкістю до хворіб
85 грн
купити
Груша Наталка
Код товара: СГР03
Груша Наталка – зимовий сорт, плодоносить з 3-4 року. Термін дозрівання: зривати груші можна в першій половині жовтня.