Груша Осінь Буковини
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СО85
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Груша Осінь Буковини -  осінній сорт з слабо згущеною кроною. До умов зростання не вибагливий, проте, потребує достатньої кількості тепла. Квіткові бруньки іноді з’являються вже на 2-4 році. Врожай  плодів  з одного дерева у віці восьми років складає - 24 кг, а у 12 років - 45 кг. Використовуючи підщепу айви можна добитись збільшенню  ваги  плоду з 250 грамів до 450 відповідно.  Колір плодів жовтий. М’якоть ніжна та смачна, рожевого кольору. Достигають плоди в кінці вересня. Однією з переваг даного сорту є рівномірне достигання плодів та їх тривале не опадання.

Догляд: в посушливі дні потребує поливу. Раз на рік вносяться добрива. У перші роки росту значна увага приділяється формуванню кореневої системи, важливо також рихлити ґрунт навколо деревця. З віком проводять зріджування крони з метою усунення скелетних та непотрібних гілок.

Підщепа: айва.

Груша Сілк Кінг
Код товара: 10-036
Груша Сілк Кінг - ранній американський товарний сорт. Сілк кінг характеризується високою врожайністю. Плоди чудових смакових якостей, великі, жовто-зеленого кольору. Ніжний солодко-кислий смак м’якоті став причиною назви цього сорту
85 грн
купити
Груша колоновидна Декора
Код товара: 01С-21
Груша колоновидна Декора – пізній осінній сорт, що плодоносить уже на другий рік після посадки! Плоди зелено-жовтого кольору, овально-круглі з ніжною, соковитою м’якоттю.
Груша Ноябрьская, в контейнері
Код товара: 10-500
Груша Ноябрьська це – прекрасний молдовський сорт, що відкриває свої найкращі смакові якості перед Новим роком! Це один із найсмачніших пізніх сортів!
85 грн
купити