Груша Осінь Буковини
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СО85
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Груша Осінь Буковини -  осінній сорт з слабо згущеною кроною. До умов зростання не вибагливий, проте, потребує достатньої кількості тепла. Квіткові бруньки іноді з’являються вже на 2-4 році. Врожай  плодів  з одного дерева у віці восьми років складає - 24 кг, а у 12 років - 45 кг. Використовуючи підщепу айви можна добитись збільшенню  ваги  плоду з 250 грамів до 450 відповідно.  Колір плодів жовтий. М’якоть ніжна та смачна, рожевого кольору. Достигають плоди в кінці вересня. Однією з переваг даного сорту є рівномірне достигання плодів та їх тривале не опадання.

Догляд: в посушливі дні потребує поливу. Раз на рік вносяться добрива. У перші роки росту значна увага приділяється формуванню кореневої системи, важливо також рихлити ґрунт навколо деревця. З віком проводять зріджування крони з метою усунення скелетних та непотрібних гілок.

Підщепа: айва.

Груша Сокровище, в контейнері
Код товара: 21-002
Груша «Сокровище» – осінній сорт середнього терміну дозрівання, який має великі плоди та гарний десертний смак. Характеризується як стійкий та імунний сорт, який має гарні перспективи – регулярні та щедрі врожаї.
85 грн
купити
Груша Бере Київська
Код товара: 10-031
Груша Бере Київська – зимовий сорт української селекції виведений шляхом схрещування сортів «Лісова» та «Олів’є де Серр»
85 грн
купити
Груша Марія, відкритий корінь
Код товара: 10-635
Груша Марія – самоплідний зимовий сорт, який цінується за високу та стабільну урожайність, зимостійкість та довготривалий період зберігання плодів.Чудово підходить для любительського та промислового вирощування.
85 грн
купити