Груша Ніколай Крюгер, в контейнері
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-299
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша Миколай Крюгер - осінній сорт румунської селекції, один з найкращих сортів з цієї селекції. Особливістю сорту є те, що крона легко піддається формуванню, оскільки гілки злегка мають плакучу форму. Це дозволяє покращити збирання урожаю.

Зимостійкість: сорт зимостійкий, легко переживає морозні зими та дає хороші урожаї після них.

Плоди: великі (до 350-400 г). Шкірка не занадто міцна, м"якоть солодка та соковита. Мають високу лежкість та високу транспортабельність. Достигання плодів починається в середині серпня. Загалом плоди мають високі смакові якості.

Особливості сорту: висока стійкість до парші та інших хвороб, невибагливість у догляді.

Врожайність становить 65 кг/дерева. Транспортабельність висока лише при зриванні у ще недозрілому вигляді.

Підщепа: айва.

Груша Парижанка
Код товара: 21-001
Груша Парижанка – всім відомий сорт, виведений багато років тому селекціонером В. Фурсіним в результаті схрещування сортів «Сен-Жермен зимовий» та «Кюре». На третій рік вступає в плодоношення та дуже швидко нарощує рівень врожайності.
85 грн
купити
Груша Ніка
Код товара: СГР01
Груша Ніка – високо витривалий холод сорт, який витримує навіть до -40°С, тому за своєю важливістю є унікальним. Термін дозрівання: дозрівання плодів приходить на кінець вересня. Зберігаються від 3 до 4-х місяців.
Груша Бере Боск
Код товара: СО81
Груша Бере Боск – популярний пізній сорт, широкого використання набув у різних країна, зокрема купити Грушу Бере Боск можна і в Україні. Даний сорт дерева невеликий, з віком стає розлогий. У хороших умовах набуває гарних показників росту.