Груша Ніколай Крюгер, в контейнері
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-299
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша Миколай Крюгер - осінній сорт румунської селекції, один з найкращих сортів з цієї селекції. Особливістю сорту є те, що крона легко піддається формуванню, оскільки гілки злегка мають плакучу форму. Це дозволяє покращити збирання урожаю.

Зимостійкість: сорт зимостійкий, легко переживає морозні зими та дає хороші урожаї після них.

Плоди: великі (до 350-400 г). Шкірка не занадто міцна, м"якоть солодка та соковита. Мають високу лежкість та високу транспортабельність. Достигання плодів починається в середині серпня. Загалом плоди мають високі смакові якості.

Особливості сорту: висока стійкість до парші та інших хвороб, невибагливість у догляді.

Врожайність становить 65 кг/дерева. Транспортабельність висока лише при зриванні у ще недозрілому вигляді.

Підщепа: айва.

Груша Анжеліс, в контейнері
Код товара: 10-502
Груша Анжеліс – зимовий сорт груш, французької селекції, получений в результаті схрещування сортів Деканка Зимова і Деканка дю Коміс. Термін дозрівання: споживати груші можна в кінці вересня – початок жовтня, добре зберігаються.
85 грн
купити
Груша Киргизька зимова
Код товара: СГР04
Груша Киргизька зимова – зимовий сорт груш, який дозріває нерівномірно, зате відзначається морозостійкістю. Термін дозрівання: дозрівання плодів починається в кінці вересня, а остаточно завершується до січня.
85 грн
купити
Груша Крупноплідна
Код товара: СО86
Груша Крупноплідна – чудовий сорт вітчизняної селекції з густою пірамідальною кроною. Зимостійки, невибагливістю до умов зростання.