Груша Ніколай Крюгер, в контейнері
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-299
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша Миколай Крюгер - осінній сорт румунської селекції, один з найкращих сортів з цієї селекції. Особливістю сорту є те, що крона легко піддається формуванню, оскільки гілки злегка мають плакучу форму. Це дозволяє покращити збирання урожаю.

Зимостійкість: сорт зимостійкий, легко переживає морозні зими та дає хороші урожаї після них.

Плоди: великі (до 350-400 г). Шкірка не занадто міцна, м"якоть солодка та соковита. Мають високу лежкість та високу транспортабельність. Достигання плодів починається в середині серпня. Загалом плоди мають високі смакові якості.

Особливості сорту: висока стійкість до парші та інших хвороб, невибагливість у догляді.

Врожайність становить 65 кг/дерева. Транспортабельність висока лише при зриванні у ще недозрілому вигляді.

Підщепа: айва.

Груша Киргизька зимова
Код товара: СГР04
Груша Киргизька зимова – зимовий сорт груш, який дозріває нерівномірно, зате відзначається морозостійкістю. Термін дозрівання: дозрівання плодів починається в кінці вересня, а остаточно завершується до січня.
115 грн
купити
Груша Талгарська красуня (5 років)
Код товара: 10-501
Груша Талгарська красуня - осінній сорт з стійкістю до негативного впливу клімату. Виведений сорт від вільного запилення сорту «Лісова красуня». Плоди продовгуваті, гладкі, з сонячного боку з почервонінням. М’якоть хрумка, кремова. Плоди вашої праці зявляться на 3 рік після посадки. Вага плоду 170-220 грамів. Плоди наділені особливими смаковими якостями, що виокремлює даний сорт серед інших.
Груша Вижниця
Код товара: 01С-19
Груша Вижниця – прекрасний осінній сорт, що відрізняється високим товарними якостями, врожайністю та стійкістю до суворих умов зими. Термін дозрівання: кінець вересня, плоди у холодному місці лежать до Нового року.
115 грн
купити