Груша Мармурова
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СО79
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Груша Мармурова – чудовий зимостійкий сорт. Перші плоди вашої праці з’являться на сьомий рік росту дерева. Для досягнення покращених показників врожаю потрібен контроль вологи, що надходить груші.

У випадку, коли рослина відчуватиме гостру нестачу води, груші почнуть опадати. Збір врожаю починається в кінці серпня.

Термін придатності до двох тижнів.
Рум’янці червоного кольору підкреслюють вигляд великих плодів (200 г), а жовта, солодка м’якоть приверне увагу своїм смаком.

Підщепа: айва.

Груша Чижівська
Код товара: СО75
Груша Чижівська – чудовий вибір для отримання літнього врожаю. Варіації крони: пірамідальна, конусоподібна. Листки подовжені, зелені, опушені. Білі витончені квіти утворюють суцвіття. Невеликий за розміром плід досягає ваги у 150 г.
Груша Амфора, в контейнері
Код товара: 10-032
Груша Амфора – середньопізній осінній сорт виведений у Чехії в результаті схрещування сортів "Конференція" та "Голеничка". У плодах груші містяться унікальні ефірні масла та біологічно активні речовини, які здатні підвищувати імунітет
85 грн
купити
Груша Бере Богмотко
Код товара: 10-203
Груша Бере Богматко – осінній сорт, який є результатом схрещення сортів «Вересневе Дево» та «Малевчанка» в 2004 році селекціонером Матвієнком М.І. Має чудові та великі плоди які освіжатимуть Вас та Ваших близьких в спекотні дні. В плодоношення вступає на 2 рік після посадки.
85 грн
купити