Груша Маргарита Марилья
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СО78
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Груша Маргарита Марилья –  сорт французької селекції. Являє собою невелике дерево, слаборосле з охайною пірамідальною кроною. Очікувати перший врожаю можна на 3 рік після моменту посадки. З одного дерева 50 кг врожаю ( у віці 14 років). У формі плодів вбачається певна строкатість за розміром.

Іноді плід груші Маргарита Марилья досягає ваги у 500 грамів, що є хорошим показником продуктивності. При дегустації плоду виявляється тонкий мускатний аромат та насичений солодкий смак м’якоті. Груша Маргарита Марилья.

Підщепа: айва.

Груша Анжеліс, в контейнері
Код товара: 10-502
Груша Анжеліс – зимовий сорт груш, французької селекції, получений в результаті схрещування сортів Деканка Зимова і Деканка дю Коміс. Термін дозрівання: споживати груші можна в кінці вересня – початок жовтня, добре зберігаються.
115 грн
купити
Груша Богема, в контейнері
Код товара: 10-206
Груша Богема – чеський сорт груш, який є пізньостиглий. Термін дозрівання: дозрівання настає в кінці вересня, а споживати можна до березня.
115 грн
купити
Груша Ноябрська, відкритий корінь
Код товара: 10-636
Груша Ноябрська – осінній сорт, який був виведений в результаті схрещування груш "Деканка Зимняя" та "Уссурийская". Рано вступає в плодоношення - на 3-4 рік. Характеризується високими урожаями, кожного року.