Груша Маргарита Марилья
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СО78
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Груша Маргарита Марилья –  сорт французької селекції. Являє собою невелике дерево, слаборосле з охайною пірамідальною кроною. Очікувати перший врожаю можна на 3 рік після моменту посадки. З одного дерева 50 кг врожаю ( у віці 14 років). У формі плодів вбачається певна строкатість за розміром.

Іноді плід груші Маргарита Марилья досягає ваги у 500 грамів, що є хорошим показником продуктивності. При дегустації плоду виявляється тонкий мускатний аромат та насичений солодкий смак м’якоті. Груша Маргарита Марилья.

Підщепа: айва.

Груша Амфора, в контейнері
Код товара: 10-032
Груша Амфора – середньопізній осінній сорт виведений у Чехії в результаті схрещування сортів "Конференція" та "Голеничка". У плодах груші містяться унікальні ефірні масла та біологічно активні речовини, які здатні підвищувати імунітет
85 грн
купити
Груша Киргизька зимова
Код товара: СГР04
Груша Киргизька зимова – зимовий сорт груш, який дозріває нерівномірно, зате відзначається морозостійкістю. Термін дозрівання: дозрівання плодів починається в кінці вересня, а остаточно завершується до січня.
85 грн
купити
Груша Осінь Буковини
Код товара: СО85
Груша Осінь Буковини - осінній сорт з слабо згущеною кроною. До умов зростання не вибагливий, проте, потребує достатньої кількості тепла. Квіткові бруньки іноді з’являються вже на 2-4 році.