Груша Маргарита Марилья
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СО78
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Груша Маргарита Марилья –  сорт французької селекції. Являє собою невелике дерево, слаборосле з охайною пірамідальною кроною. Очікувати перший врожаю можна на 3 рік після моменту посадки. З одного дерева 50 кг врожаю ( у віці 14 років). У формі плодів вбачається певна строкатість за розміром.

Іноді плід груші Маргарита Марилья досягає ваги у 500 грамів, що є хорошим показником продуктивності. При дегустації плоду виявляється тонкий мускатний аромат та насичений солодкий смак м’якоті. Груша Маргарита Марилья.

Підщепа: айва.

Груша Вікторія (6 років)
Код товара: 10-024
Груша Вікторія - дерево з густою кроною. Сорт стійкий до посушливих умов зростання.
1500 грн
купити
Груша Талгарська красуня (5 років)
Код товара: 10-501
Груша Талгарська красуня - осінній сорт з стійкістю до негативного впливу клімату. Виведений сорт від вільного запилення сорту «Лісова красуня». Плоди продовгуваті, гладкі, з сонячного боку з почервонінням. М’якоть хрумка, кремова. Плоди вашої праці зявляться на 3 рік після посадки. Вага плоду 170-220 грамів. Плоди наділені особливими смаковими якостями, що виокремлює даний сорт серед інших.
1500 грн
купити
Новинка
Груша двосортова Ноябрьська + RX 95 (дерево-сад)
Код товара: 01С-23
Груша двосортова Ноябрьська + RX 95 Перевага двох сортових саджанців насеред в тому, що за допомогою таких дерев можна зекономити місце на невеличкій ділянці, а також це дає змогу насолоджуватися смачними плодами протягом довгого періоду.