Груша Крупноплідна
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СО86
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Груша Крупноплідна – чудовий сорт вітчизняної селекції з густою пірамідальною кроною. Зимостійки, невибагливістю до умов зростання.

Плодоношення наступає на 5 – й рік після посадки, а починаючи  з 8 року врожай  з  одного дерева  становить 25 кг.

Характеристика плоду: середній  розмір  плоду - 300 грамів, іноді  плоди досягають ваги у 700 г. Шкірочка плоду тонка, світло-жовта( споживча стиглість). М’якоть ароматна, біла, солодко-кисла. Знімальна стиглість – середина вересня, споживча - жовтень. Міцно тримаються на дереві.

Огляд саджанця перед посадкою є обов’язковим. Пошкодженні кінці коріння відрізають та залишають лише здорові, але не слід сильно зріджувати корені, густа система коренів дає покращені показники росту. Після посадки проводять полив наколо саджанця.

Догляд: у період літа грушу добре поливають. Найкращий метод-дощування. Надходження  води повинно бути поступовим, щоб унеможливити вимивання коріння. Груша схильна до обмерзань, тому, її прикидають (нижню частину).

Переваги Груші Крупноплідної: дерево невеликої висоти, смачні плоди, стійкість до хворіб (парша, бактеріальний опік листків), а також висока врожайність.

Транспортуються плоди добре.

Підщепа: айва.

Груша Сокровище, в контейнері
Код товара: 21-002
Груша «Сокровище» – осінній сорт середнього терміну дозрівання, який має великі плоди та гарний десертний смак. Характеризується як стійкий та імунний сорт, який має гарні перспективи – регулярні та щедрі врожаї.
115 грн
купити
Груша колоновидна Сапфіра
Код товара: 22-001
Груша колоновидна Сапфіра – сорт дозріває восени, але до вживання плоди готові тільки через 2-3 тижні. Грушки мають гарну лежкість, транспортабельність та смакові властивості. Мають приємний аромат та чудовий зовнішній вигляд.
Груша Конференція
Код товара: 10-634
Груша Конференція це – осінній сорт англійської селекції. Термін дозрівання: початок вересня, проте плоди в холодному місці можуть зберігатися до 90 днів!
115 грн
купити