Груша Крупноплідна
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СО86
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Груша Крупноплідна – чудовий сорт вітчизняної селекції з густою пірамідальною кроною. Зимостійки, невибагливістю до умов зростання.

Плодоношення наступає на 5 – й рік після посадки, а починаючи  з 8 року врожай  з  одного дерева  становить 25 кг.

Характеристика плоду: середній  розмір  плоду - 300 грамів, іноді  плоди досягають ваги у 700 г. Шкірочка плоду тонка, світло-жовта( споживча стиглість). М’якоть ароматна, біла, солодко-кисла. Знімальна стиглість – середина вересня, споживча - жовтень. Міцно тримаються на дереві.

Огляд саджанця перед посадкою є обов’язковим. Пошкодженні кінці коріння відрізають та залишають лише здорові, але не слід сильно зріджувати корені, густа система коренів дає покращені показники росту. Після посадки проводять полив наколо саджанця.

Догляд: у період літа грушу добре поливають. Найкращий метод-дощування. Надходження  води повинно бути поступовим, щоб унеможливити вимивання коріння. Груша схильна до обмерзань, тому, її прикидають (нижню частину).

Переваги Груші Крупноплідної: дерево невеликої висоти, смачні плоди, стійкість до хворіб (парша, бактеріальний опік листків), а також висока врожайність.

Транспортуються плоди добре.

Підщепа: айва.

Груша Вільямс літній
Код товара: 10-205
Груша Вільямс літній – сорт літнього терміну дозрівання, виведений в Англії в 1796.році. Цінується за ранній термін дозрівання плодів та їх високі смакові якості. Чудово смакує як у свіжому вигляді так і в приготуванні компотів, джемів і т.д.
85 грн
купити
Новинка
Груша Потомак
Код товара:
Груша Потомак: урожайний сорт осіннього строку дозрівання.
85 грн
купити
Груша Стрийська, в контейнері
Код товара: 10-504
Груша Стрийська – гордість української селекції, яка получилась при схрещуванні таких сортів як Бере Гарді і Парижанки. Термін дозрівання: збирають урожай в кінці жовтня; урожайність висока.