Тип
Об'ем тари
Вік
Цена
0 грн
129 грн
Груша колоновидна зимова
Код товара: СКГ01
Груша колоновидна — зимовий сорт груші. Це середньоросле гарне дерево.
99 грн
купити
Груша колоновидна літня
Код товара: СКГ02
Груша колоновидна — літній сорт, виведений російськими селекціонерами, дуже поширений. Дерева не високі.
99 грн
купити
Груша колоновидна Декора
Код товара: 100-104
Груша колоновидна Декора – пізній осінній сорт, що плодоносить уже на другий рік після посадки! Плоди зелено-жовтого кольору, овально-круглі з ніжною, соковитою м’якоттю.
Груша колоновидна Сапфіра
Код товара: 100-105
Груша колоновидна Сапфіра – осінній сорт З цієї грушки виходять гарні компоти та варення, підійде і для любителів сухофруктів. Колоновидні дерева часто використовують для маленьких присадибних ділянок, тому що вони займають невелику територію.
Груша колоновидна Медова
Код товара: 01С-20
Груша колоновидна Медова – це пізньоосінній сорт груші, що відрізняється невибагливістю до умов вирощування та стійкістю до грибків. Термін дозрівання: середина вересня, лежать плоди до січня у холоді.

Саджанці колоновидної груші

  Якщо Ви хочете у своєму садку багато цікавинок, то варто звернути увагу на саджанець колоновидної груші. Всупереч усім думкам, колоновидні груші варті уваги, оскільки займають невелику площу і їх можна садити компактніше, ніж звичайні сорти груш. Також це велика можливість посадити багато сортів одночасно. З таких дерев зручно збирати урожай.

Догляд за саджанцями колоновидної груші

  Рекомендується садити саджанці колоновидної груші весною, щоб за літо рослина зміцніла та набрала сил. Формуючи посадкову яму не потрібно забувати про удобрення та полив. Також бажано було б поставити опору, щоб уберегти саджанець груші від вітру. Важливо проводити формувальну обрізку та профілактичну обробку.

Купити саджанці колоновидної груші в Києві

   Кожному садівнику чи любителю варто спробувати плоди саджанців колоновидної груші і відчути їх медовий смак та аромат. Купити саджанці колоновидної груші   Сапфіра можна на нашому сайті  zeleno.in або в садовому центрі Зелено.