Груша Карола
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СО83
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Груша Карола - осінній, десертний сорт. Груша середніх темпів росту. Плоди дуже великі, неправильної форми, ширококонічні та подовженні. Плід зеленого кольору, гладкий, після дозрівання- жовтий, присутній рум’янець.  В середині м’якоть середньої зернистості, соковита, дуже ароматна, кисло-солодка, з унікальним смаком.

Дерево найкраще висаджувати в сонячному та захищеному від вітру місці. Для груші кращий гумус-глинистий ґрунт, в міру зволожений. Оптимальний діапазон кислотності рН (6,2-6,7).

Для стимулювання подальшого зростання дерева пагони повинні бути скорочені в перший рік відразу після посадки. Формуюча обрізка повинна бути виконана на головному стеблі. Решта гілок також повинні бути скорочені, зменшуючи їх довжину на одну третину. Кращий час, щоб підрізати дерево груші - у весняний період. Груша Карола для запилення вимагає присутності інших сортів квітучих груш. Найкращі результати даний сорт показує з такими сортами: Ред Фаворитка, Конференція.

Груша Маргарита Марилья
Код товара: СО78
Груша Маргарита Марилья – сорт французької селекції. Являє собою невелике дерево, слаборосле з охайною пірамідальною кроною. Очікувати перший врожаю можна на 3 рік після моменту посадки.
Груша Вересневе Дево
Код товара: 10-034
Груша Вересневе Дево – осінній сорт, який є клоном сорту «Дево». Відмінність полягає у силі росту, смакових якостях та довготривалості зберігання плодів
85 грн
купити
Груша Ноябрська, відкритий корінь
Код товара: 10-636
Груша Ноябрська – осінній сорт, який був виведений в результаті схрещування груш "Деканка Зимняя" та "Уссурийская". Рано вступає в плодоношення - на 3-4 рік. Характеризується високими урожаями, кожного року.
95 грн
купити