Груша Карола
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СО83
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Груша Карола - осінній, десертний сорт. Груша середніх темпів росту. Плоди дуже великі, неправильної форми, ширококонічні та подовженні. Плід зеленого кольору, гладкий, після дозрівання- жовтий, присутній рум’янець.  В середині м’якоть середньої зернистості, соковита, дуже ароматна, кисло-солодка, з унікальним смаком.

Дерево найкраще висаджувати в сонячному та захищеному від вітру місці. Для груші кращий гумус-глинистий ґрунт, в міру зволожений. Оптимальний діапазон кислотності рН (6,2-6,7).

Для стимулювання подальшого зростання дерева пагони повинні бути скорочені в перший рік відразу після посадки. Формуюча обрізка повинна бути виконана на головному стеблі. Решта гілок також повинні бути скорочені, зменшуючи їх довжину на одну третину. Кращий час, щоб підрізати дерево груші - у весняний період. Груша Карола для запилення вимагає присутності інших сортів квітучих груш. Найкращі результати даний сорт показує з такими сортами: Ред Фаворитка, Конференція.

Груша Аббат Фегтель, відкритий корінь
Код товара: 10-638
Груша Аббат Фегтель – осінній середньо-пізній сорт виведений у франції. Плоди довго зберігаються (до січня), мають високі товарні та вкусові якості. Підійде для вирощування в комерційних цілях.
85 грн
купити
Груша Карола
Код товара: СО83
Груша Карола - осінній, десертний сорт. Груша середніх темпів росту. Плоди дуже великі, неправильної форми, широко конічні та подовженні. Плід зеленого кольору, гладкий, після дозрівання- жовтий, присутній рум’янець. В середині м’якоть середньої зернистості, соковита, дуже ароматна, кисло-солодка, з унікальним смаком.
Груша Конференція
Код товара: 10-634
Груша Конференція це – осінній сорт англійської селекції. Термін дозрівання: початок вересня, проте плоди в холодному місці можуть зберігатися до 90 днів!
85 грн
купити