Груша Карола
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СО83
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Груша Карола - осінній, десертний сорт. Груша середніх темпів росту. Плоди дуже великі, неправильної форми, ширококонічні та подовженні. Плід зеленого кольору, гладкий, після дозрівання- жовтий, присутній рум’янець.  В середині м’якоть середньої зернистості, соковита, дуже ароматна, кисло-солодка, з унікальним смаком.

Дерево найкраще висаджувати в сонячному та захищеному від вітру місці. Для груші кращий гумус-глинистий ґрунт, в міру зволожений. Оптимальний діапазон кислотності рН (6,2-6,7).

Для стимулювання подальшого зростання дерева пагони повинні бути скорочені в перший рік відразу після посадки. Формуюча обрізка повинна бути виконана на головному стеблі. Решта гілок також повинні бути скорочені, зменшуючи їх довжину на одну третину. Кращий час, щоб підрізати дерево груші - у весняний період. Груша Карола для запилення вимагає присутності інших сортів квітучих груш. Найкращі результати даний сорт показує з такими сортами: Ред Фаворитка, Конференція.

Груша Ніколай Крюгер, в контейнері
Код товара: 10-299
Груша Миколай Крюгер - осінній сорт румунської селекції, один з найкращих сортів з цієї селекції. Особливістю сорту є те, що крона легко піддається формуванню, оскільки гілки злегка мають плакучу форму. Це дозволяє покращити збирання урожаю.
Груша колоновидна зимова
Код товара: 10-027
Груша колоновидна — зимовий сорт груші. Це середньоросле гарне дерево.
Груша Весільна, в контейнері
Код товара: 10-088
Груша Весільна - ранній сорт української селекції. Невелике гарне дерево з округлою кроною середньої густоти. Щеплена на напівкарликовій підщепі, завдяки якій на третій рік уже вступає в плодоношення. Невибагливий та посухостійкий сорт. Плоди можна знімати вже вкінці серпня, проте споживча стиглість настає у вересні.
115 грн
купити