Груша Карола
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СО83
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Груша Карола - осінній, десертний сорт. Груша середніх темпів росту. Плоди дуже великі, неправильної форми, ширококонічні та подовженні. Плід зеленого кольору, гладкий, після дозрівання- жовтий, присутній рум’янець.  В середині м’якоть середньої зернистості, соковита, дуже ароматна, кисло-солодка, з унікальним смаком.

Дерево найкраще висаджувати в сонячному та захищеному від вітру місці. Для груші кращий гумус-глинистий ґрунт, в міру зволожений. Оптимальний діапазон кислотності рН (6,2-6,7).

Для стимулювання подальшого зростання дерева пагони повинні бути скорочені в перший рік відразу після посадки. Формуюча обрізка повинна бути виконана на головному стеблі. Решта гілок також повинні бути скорочені, зменшуючи їх довжину на одну третину. Кращий час, щоб підрізати дерево груші - у весняний період. Груша Карола для запилення вимагає присутності інших сортів квітучих груш. Найкращі результати даний сорт показує з такими сортами: Ред Фаворитка, Конференція.

Груша Вільямс літній
Код товара: 10-205
Груша Вільямс літній – сорт літнього терміну дозрівання, виведений в Англії в 1796.році. Цінується за ранній термін дозрівання плодів та їх високі смакові якості. Чудово смакує як у свіжому вигляді так і в приготуванні компотів, джемів і т.д.
85 грн
купити
Груша Осінь Буковини
Код товара: СО85
Груша Осінь Буковини - осінній сорт з слабо згущеною кроною. До умов зростання не вибагливий, проте, потребує достатньої кількості тепла. Квіткові бруньки іноді з’являються вже на 2-4 році.
Новинка
Груша двосортова Тисинівська + Вільямс (дерево-сад)
Код товара: 01С-22
Груша двосортова Тисинівська + Вільямс (дерево-сад) Обравши таке деревце, Ви поповните колекцію свого саду відразу двома прекрасними і різними, але по своєму смачними плодами.