Груша Долорес
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-033
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша Долорес – популярний сорт груші, а особливо на півдні Європи.  Хоча асортименти та сорти яблук є більш популярними. Груша Долорес - виведений польською селекцією сорт.

Плоди: великі, дуже великі (200-220 г). Вбачається характерне цьому сорту звуження на плоді та своєрідний рум’янець. Належить до родючих сортів з рясним цвітінням, його сміло можна віднести до десертних. Щорічні врожаї та раннє вступання в  плодоношення можна сміло занести в актив цієї чудової груші. Як підщепу використовують айву.

Морозостійкість на високому рівні.

Груша Ноябрська, відкритий корінь
Код товара: 10-636
Груша Ноябрська – осінній сорт, який був виведений в результаті схрещування груш "Деканка Зимняя" та "Уссурийская". Рано вступає в плодоношення - на 3-4 рік. Характеризується високими урожаями, кожного року.
95 грн
купити
Груша Таврическая
Код товара: 10-028
Груша Таврическая – осінній сорт української селекції, отримана шляхом схрещування сортів «Бере Боск» і «Деканка Зимова»
85 грн
купити
Груша колоновидна Сапфіра
Код товара: 22-001
Груша колоновидна Сапфіра – сорт дозріває восени, але до вживання плоди готові тільки через 2-3 тижні. Грушки мають гарну лежкість, транспортабельність та смакові властивості. Мають приємний аромат та чудовий зовнішній вигляд.