Груша Долорес
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-033
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша Долорес – популярний сорт груші, а особливо на півдні Європи.  Хоча асортименти та сорти яблук є більш популярними. Груша Долорес - виведений польською селекцією сорт.

Плоди: великі, дуже великі (200-220 г). Вбачається характерне цьому сорту звуження на плоді та своєрідний рум’янець. Належить до родючих сортів з рясним цвітінням, його сміло можна віднести до десертних. Щорічні врожаї та раннє вступання в  плодоношення можна сміло занести в актив цієї чудової груші. Як підщепу використовують айву.

Морозостійкість на високому рівні.

Груша Любимиця Клапа
Код товара: 10-022
Груша Любимиця Клапа – один з кращих сортів для створення садів, також придатний для промислового використання і створення фермерських садів.У молодому віці показує чудові тенденції росту. Крона дерева з віком перетворюються з пірамідальної на округлу
115 грн
купити
Груша Мармурова
Код товара: СО79
Груша Мармурова – чудовий зимостійкий сорт. Перші плоди вашої праці з’являться на сьомий рік росту дерева. Для досягнення покращених показників врожаю потрібен контроль вологи, що надходить груші. У випадку, коли рослина відчуватиме гостру нестачу води, груші почнуть опадати.
Груша Стрийська, в контейнері
Код товара: 10-504
Груша Стрийська – гордість української селекції, яка получилась при схрещуванні таких сортів як Бере Гарді і Парижанки. Термін дозрівання: збирають урожай в кінці жовтня; урожайність висока.