Груша Доктор Люціус
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СО88
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Груша Доктор Люціус – осінній сорт, виведений німецькою селекцією. Стійкий до морозів, так і до грибкових хворіб. Плоди праці можна отримати на 4-5 рік після садіння. Характеризується Доктор Люціус рясним плодоношенням. При досяганні 8 – річного віку, врожай з одного дерева становить - 45 кг. Золотисті плоди вагою 200 - 260 грамів, чудових смакових якостей. Форма плодів-яйцевидна. Збір плодів відбувається в кінці серпня.

Підщепа: айва.

Переваги сорту «Доктор Люціус»:
• зимостійкість;
• стійкість до хворіб (параша);
• високий врожай та регулярність плодоношення.

Груша Вільямс літній
Код товара: 10-205
Груша Вільямс літній – сорт літнього терміну дозрівання, виведений в Англії в 1796.році. Цінується за ранній термін дозрівання плодів та їх високі смакові якості. Чудово смакує як у свіжому вигляді так і в приготуванні компотів, джемів і т.д.
Груша Ізольда
Код товара: 10-204
Груша Ізольда – літній сорт німецької селекції, отриманий шляхом схрещування сортів «Jules Guyot» та «Bunte Julibirne». Характеризується регулярним плодоношенням та смачними плодами, які мають гармонічний смак та солодку м’якоть.
Груша Маргарита Марилья
Код товара: СО78
Груша Маргарита Марилья – сорт французької селекції. Являє собою невелике дерево, слаборосле з охайною пірамідальною кроною. Очікувати перший врожаю можна на 3 рік після моменту посадки.