Груша "Дерево-Сад"
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-210
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша «Дерево-Сад» –  є поєднанням на одному дереві трьох сортів. Далі детальніше про кожен з них:

1) Груша Талгарская Красавица - осінній сорт з стійкістю до негативного впливу клімату. Виведений сорт від вільного запилення  сорту «Лісова красуня».

Плоди: продовгуваті, гладкі, з сонячного боку з почервонінням. М’якоть хрумка, кремова. Плоди з’являться на 3 рік після посадки. Плоди наділені особливими смаковими якостями, що виокремлює даний сорт серед інших.

Вага плоду: 170-220 грамів.

Зимостійкість: сорт наділений чудовою зимостійкістю, навіть у період холодних зим, при доброму догляді сорт швидко відновлює пошкодження, а через 1 рік  й рясне плодоношення.

Перевага сорту: висока врожайність та щорічне плодоношення, стійка до парші, гарна транспортабельність.

2) Груша Старкримсон – літній сорт, який є клоном сорту «Любимиця Клапа», але з іншим кольором плодів та смаковими властивостями.

Термін дозрівання: кінець липня.

Плоди: великі, жовті, але повністю покриваються червоним рум’янцем, м’якоть біла, солодка та смачна.

Вага плодів: 180-200 г (буває 260-280 г).

Урожайність: 30-35 кг (в 15 років).

Особливості: висока зимостійкість та стійкість до шкідників, забарвлення плодів, погана лежкість, тому потрібно одразу переробляти або вживати в їжу.

3) Груша Артемівська зимова – виведена на Донецькій станції садівництва. Використовується для промислових та любительських садів.

Термін дозрівання: середина вересня.

Плоди: середні та великі (від 185 грам до 300 г), зелено-жовтого кольору, м’якоть солодка, має ледь помітний аромат.

Особливості: дуже висока зимостійкість, не рекомендується обрізка в молодому віці, з третього року вступає в плодоношення.

Груша Долорес
Код товара: 10-033
Груша Долорес – популярний сорт груші, а особливо на півдні Європи. Хоча асортименти та сорти яблук є біль популярними. Груша намагається не втрачати позицій у плодівництві.
Груша Ніколай Крюгер, в контейнері
Код товара: 10-299
Груша Миколай Крюгер - осінній сорт румунської селекції, один з найкращих сортів з цієї селекції. Особливістю сорту є те, що крона легко піддається формуванню, оскільки гілки злегка мають плакучу форму. Це дозволяє покращити збирання урожаю.
85 грн
купити
Груша колоновидна Декора
Код товара: 01С-21
Груша колоновидна Декора – пізній осінній сорт, що плодоносить уже на другий рік після посадки! Плоди зелено-жовтого кольору, овально-круглі з ніжною, соковитою м’якоттю.