Груша "Дерево-Сад"
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-210
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша «Дерево-Сад» –  є поєднанням на одному дереві трьох сортів. Далі детальніше про кожен з них:

1) Груша Талгарская Красавица - осінній сорт з стійкістю до негативного впливу клімату. Виведений сорт від вільного запилення  сорту «Лісова красуня».

Плоди: продовгуваті, гладкі, з сонячного боку з почервонінням. М’якоть хрумка, кремова. Плоди з’являться на 3 рік після посадки. Плоди наділені особливими смаковими якостями, що виокремлює даний сорт серед інших.

Вага плоду: 170-220 грамів.

Зимостійкість: сорт наділений чудовою зимостійкістю, навіть у період холодних зим, при доброму догляді сорт швидко відновлює пошкодження, а через 1 рік  й рясне плодоношення.

Перевага сорту: висока врожайність та щорічне плодоношення, стійка до парші, гарна транспортабельність.

2) Груша Старкримсон – літній сорт, який є клоном сорту «Любимиця Клапа», але з іншим кольором плодів та смаковими властивостями.

Термін дозрівання: кінець липня.

Плоди: великі, жовті, але повністю покриваються червоним рум’янцем, м’якоть біла, солодка та смачна.

Вага плодів: 180-200 г (буває 260-280 г).

Урожайність: 30-35 кг (в 15 років).

Особливості: висока зимостійкість та стійкість до шкідників, забарвлення плодів, погана лежкість, тому потрібно одразу переробляти або вживати в їжу.

3) Груша Артемівська зимова – виведена на Донецькій станції садівництва. Використовується для промислових та любительських садів.

Термін дозрівання: середина вересня.

Плоди: середні та великі (від 185 грам до 300 г), зелено-жовтого кольору, м’якоть солодка, має ледь помітний аромат.

Особливості: дуже висока зимостійкість, не рекомендується обрізка в молодому віці, з третього року вступає в плодоношення.

Груша Лісова Красуня
Код товара: СО76
Груша Лісова Красуня – сорт виведений у Фландрії, бельгійськими селекціонерами. Дерево середніх розмірів з широкою кроною. Очікувати перший врожай потрібно, коли дерево досягне 3 років. Слід виокремити чудові плоди «Лісової красуні»: соковиті, кисло-солодкі, маслянисті з жовтуватою м’якоттю – перевага сорту.
Груша Чижівська
Код товара: СО75
Груша Чижівська – чудовий вибір для отримання літнього врожаю. Варіації крони: пірамідальна, конусоподібна. Листки подовжені, зелені, опушені. Білі витончені квіти утворюють суцвіття. Невеликий за розміром плід досягає ваги у 150 г.
Груша Вікторія (6 років)
Код товара: 10-024
Груша Вікторія - дерево з густою кроною. Сорт стійкий до посушливих умов зростання.
1500 грн
купити