Груша Дельбарю RX, відкритий корінь
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-637
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша Дельбарю RX – одна з найсмачніших осінніх груш французької селекції.  Урожайність цього сорту завжди стабільна і висока.

Термін дозрівання: жовтень місяць. Можуть зберігатись до січня.

Плоди: великі, масою 250-320 г. Дуже солодкі. Мають високі товарні якості. Шкірка зелена, при дозріванні жовта. На сонці може мати невеличкий червоний рум»янець. М"якоть масляниста та соковита.

Особливості сорту: висока морозостійкість.

Цінний промисловий сорт.

Груша Весільна, в контейнері
Код товара: 10-088
Груша Весільна - ранній сорт української селекції. Невелике гарне дерево з округлою кроною середньої густоти. Щеплена на напівкарликовій підщепі, завдяки якій на третій рік уже вступає в плодоношення. Невибагливий та посухостійкий сорт. Плоди можна знімати вже вкінці серпня, проте споживча стиглість настає у вересні.
85 грн
купити
Груша Киргизька зимова
Код товара: СГР04
Груша Киргизька зимова – зимовий сорт груш, який дозріває нерівномірно, зате відзначається морозостійкістю. Термін дозрівання: дозрівання плодів починається в кінці вересня, а остаточно завершується до січня.
85 грн
купити
Груша Конкорд, в контейнері
Код товара: 10-201
Груша Конкорд – середньопізній осінній сорт англійської селекції, виведений шляхом схрещування сортів «Деканка дю Коміс» та «Конференція». Швидко вступає у плодоношення та регулярно дає врожаї.
85 грн
купити