Груша Дельбарю RX, в контейнері
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:Плодове дерево
Артикул:10-025
Латинское название:Malus domestica
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша Дельбарю RX морозостійкий сорт груш французької селекції.

Урожайність цього сорту регулярна.

Термін дозрівання: збирати урожай груш можна у вересні. Мають хороший товарний вид та довго зберігаються.

Плоди: великі, зеленого кольору. Під час дозрівання набувають гарячо-жовтого кольору. М’якоть соковита та масляниста. Мають характерний кислувато-солодкий смак.

Переваги сорту: плоди великі, сорт стійкий до холодних погодних умов, висока транспортабельність, придатний для посадки садів.

Підщепа: айва.  

Груша Лісова Красуня
Код товара: СО76
Груша Лісова Красуня – сорт виведений у Фландрії, бельгійськими селекціонерами. Дерево середніх розмірів з широкою кроною. Очікувати перший врожай потрібно, коли дерево досягне 3 років. Слід виокремити чудові плоди «Лісової красуні»: соковиті, кисло-солодкі, маслянисті з жовтуватою м’якоттю – перевага сорту.
Груша Вижниця
Код товара: 01С-19
Груша Вижниця – прекрасний осінній сорт, що відрізняється високим товарними якостями, врожайністю та стійкістю до суворих умов зими. Термін дозрівання: кінець вересня, плоди у холодному місці лежать до Нового року.
85 грн
купити
Новинка
Груша двосортова Ноябрьська + RX 95 (дерево-сад)
Код товара: 01С-23
Груша двосортова Ноябрьська + RX 95 Перевага двох сортових саджанців насеред в тому, що за допомогою таких дерев можна зекономити місце на невеличкій ділянці, а також це дає змогу насолоджуватися смачними плодами протягом довгого періоду.