Груша Бере Боск
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СО81
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Груша Бере Боск – популярний пізній сорт, широкого використання набув у різних країна, зокрема купити Грушу Бере Боск можна і в Україні. Даний сорт дерева невеликий, з віком стає розлогий. У хороших умовах набуває гарних показників росту.
Овальне листя рясно вкриває гілля, а квіти, що зібрані в суцвіття є великими та гарними. Шорсткі плоди невеликих розмірів. Кремова м’якоть, смачна та вміщує безліч корисних речовин, зокрема: аскорбінову кислоту. Врожайність дуже висока, проте, дозрівання плодів нерівномірне.
Умови місцезростання: сорт не вибагливий. Добре росте на легких, середньо зволожених ґрунтах. 

Підщепа: айва.

Груша Любимиця Клапа
Код товара: 10-022
Груша Любимиця Клапа – один з кращих сортів для створення садів, також придатний для промислового використання і створення фермерських садів.У молодому віці показує чудові тенденції росту. Крона дерева з віком перетворюються з пірамідальної на округлу
115 грн
купити
Груша Вільямс літній
Код товара: 10-205
Груша Вільямс літній – сорт літнього терміну дозрівання, виведений в Англії в 1796.році. Цінується за ранній термін дозрівання плодів та їх високі смакові якості. Чудово смакує як у свіжому вигляді так і в приготуванні компотів, джемів і т.д.
125 грн
купити
Груша Стрийська, в контейнері
Код товара: 10-504
Груша Стрийська – гордість української селекції, яка получилась при схрещуванні таких сортів як Бере Гарді і Парижанки. Термін дозрівання: збирають урожай в кінці жовтня; урожайність висока.