Груша Бере Боск
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СО81
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Груша Бере Боск – популярний пізній сорт, широкого використання набув у різних країна, зокрема купити Грушу Бере Боск можна і в Україні. Даний сорт дерева невеликий, з віком стає розлогий. У хороших умовах набуває гарних показників росту.
Овальне листя рясно вкриває гілля, а квіти, що зібрані в суцвіття є великими та гарними. Шорсткі плоди невеликих розмірів. Кремова м’якоть, смачна та вміщує безліч корисних речовин, зокрема: аскорбінову кислоту. Врожайність дуже висока, проте, дозрівання плодів нерівномірне.
Умови місцезростання: сорт не вибагливий. Добре росте на легких, середньо зволожених ґрунтах. 

Підщепа: айва.

Груша Осінь Буковини
Код товара: СО85
Груша Осінь Буковини - осінній сорт з слабо згущеною кроною. До умов зростання не вибагливий, проте, потребує достатньої кількості тепла. Квіткові бруньки іноді з’являються вже на 2-4 році.
Груша Долорес
Код товара: 10-033
Груша Долорес – популярний сорт груші, а особливо на півдні Європи. Хоча асортименти та сорти яблук є біль популярними. Груша намагається не втрачати позицій у плодівництві.
Груша Марія, відкритий корінь
Код товара: 10-635
Груша Марія – самоплідний зимовий сорт, який цінується за високу та стабільну урожайність, зимостійкість та довготривалий період зберігання плодів.Чудово підходить для любительського та промислового вирощування.
85 грн
купити