Груша Бере Боск
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СО81
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Груша Бере Боск – популярний пізній сорт, широкого використання набув у різних країна, зокрема купити Грушу Бере Боск можна і в Україні. Даний сорт дерева невеликий, з віком стає розлогий. У хороших умовах набуває гарних показників росту.
Овальне листя рясно вкриває гілля, а квіти, що зібрані в суцвіття є великими та гарними. Шорсткі плоди невеликих розмірів. Кремова м’якоть, смачна та вміщує безліч корисних речовин, зокрема: аскорбінову кислоту. Врожайність дуже висока, проте, дозрівання плодів нерівномірне.
Умови місцезростання: сорт не вибагливий. Добре росте на легких, середньо зволожених ґрунтах. 

Підщепа: айва.

Груша Парижанка
Код товара: 21-001
Груша Парижанка – всім відомий сорт, виведений багато років тому селекціонером В. Фурсіним в результаті схрещування сортів «Сен-Жермен зимовий» та «Кюре». На третій рік вступає в плодоношення та дуже швидко нарощує рівень врожайності.
85 грн
купити
TOP-продаж
Груша Дельбарю RX, відкритий корінь
Код товара: 10-637
Груша Дельбарю RX – одна з найсмачніших осінніх груш французької селекції. Урожайність цього сорту завжди стабільна і висока. Термін дозрівання: жовтень місяць. Можуть зберігатись до січня.
85 грн
купити
Груша Талгарська красуня (5 років)
Код товара: 10-501
Груша Талгарська красуня - осінній сорт з стійкістю до негативного впливу клімату. Виведений сорт від вільного запилення сорту «Лісова красуня». Плоди продовгуваті, гладкі, з сонячного боку з почервонінням. М’якоть хрумка, кремова. Плоди вашої праці зявляться на 3 рік після посадки. Вага плоду 170-220 грамів. Плоди наділені особливими смаковими якостями, що виокремлює даний сорт серед інших.
1500 грн
купити