Груша Бере Боск
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СО81
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Груша Бере Боск – популярний пізній сорт, широкого використання набув у різних країна, зокрема купити Грушу Бере Боск можна і в Україні. Даний сорт дерева невеликий, з віком стає розлогий. У хороших умовах набуває гарних показників росту.
Овальне листя рясно вкриває гілля, а квіти, що зібрані в суцвіття є великими та гарними. Шорсткі плоди невеликих розмірів. Кремова м’якоть, смачна та вміщує безліч корисних речовин, зокрема: аскорбінову кислоту. Врожайність дуже висока, проте, дозрівання плодів нерівномірне.
Умови місцезростання: сорт не вибагливий. Добре росте на легких, середньо зволожених ґрунтах. 

Підщепа: айва.

Груша Чижівська
Код товара: СО75
Груша Чижівська – чудовий вибір для отримання літнього врожаю. Варіації крони: пірамідальна, конусоподібна. Листки подовжені, зелені, опушені. Білі витончені квіти утворюють суцвіття. Невеликий за розміром плід досягає ваги у 150 г.
Груша Ізольда
Код товара: 10-204
Груша Ізольда – літній сорт німецької селекції, отриманий шляхом схрещування сортів «Jules Guyot» та «Bunte Julibirne». Характеризується регулярним плодоношенням та смачними плодами, які мають гармонічний смак та солодку м’якоть.
Груша Аббат Фегтель
Код товара: 10-029
Груша Аббат Фегтель – осінній сорт виведений у Франції. Її ще називають «груша-великан», використовуються в свіжому та переробленому вигляді
85 грн
купити