Груша азіатська наші "Чоюро"
есть в наличии
199 грн
в избранное купити
Тип:Плодові
Артикул:45-001
Латинское название:
Размер:
Контейнер:закритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша азіатська наші  "Чоюро" -  цікавий сорт, який відрізняється своїм незвичайним зовнішнім виглядом і смаком. Плодоносити починає на 2-3 рік після висадки на постійне місце. Плоди ззовні схожі більше на яблуко, але смак схожий на грушу. Не дивлячись на своє східне походження дерево є стійким до морозів, хвороб та навіть шкідників, що дуже останнім часом надокучають грушам.

Термін дозрівання: кінець серпня-вересень. В холодильнику можуть зберігатися до травня!

Плоди: жовтого кольору, смак дуже смачний та незвичайний, солодкий, екзотичний

Вага плодів: 180-300 г. Важливо:плоди зав'язуються гронами, дерево не регулює кількість плодів. Саме тому потрібно проріджувати плоди, залишаючи 1-2 у зав'язі, інакше плоди будуть маленькими.

Урожайність (в дорослому віці): більше 20 років – 100-250 кг

Особливості: великі листки, оригінальні плоди – «груша-яблуко», висока урожайність, довгий термін зберігання, не боїться посухи.

На батьківщині груші наші називають молодильними плодами. Хто зна? Можливо, так і є!

Груша Аббат Фегтель, відкритий корінь
Код товара: 10-638
Груша Аббат Фегтель – осінній середньо-пізній сорт виведений у франції. Плоди довго зберігаються (до січня), мають високі товарні та вкусові якості. Підійде для вирощування в комерційних цілях.
Груша Конкорд, в контейнері
Код товара: 10-201
Груша Конкорд – середньопізній осінній сорт англійської селекції, виведений шляхом схрещування сортів «Деканка дю Коміс» та «Конференція». Швидко вступає у плодоношення та регулярно дає врожаї.
115 грн
купити
Груша Бере Літня
Код товара: 01С-16
Груша Бере Літня – літній сорт високоврожайної груші. Термін дозріванн: початок серпня. Після зривання плоди довго не лежать.