Груша азіатська наші "Чоюро"
есть в наличии
189 грн
169 грн
в избранное купити
Тип:Плодові
Артикул:45-001
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відккритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша азіатська наші  "Чоюро" -  цікавий сорт, який відрізняється своїм незвичайним зовнішнім виглядом і смаком. Плодоносити починає на 2-3 рік після висадки на постійне місце. Плоди ззовні схожі більше на яблуко, але смак схожий на грушу. Не дивлячись на своє східне походження дерево є стійким до морозів, хвороб та навіть шкідників, що дуже останнім часом надокучають грушам.

Термін дозрівання: кінець серпня-вересень. В холодильнику можуть зберігатися до травня!

Плоди: жовтого кольору, смак дуже смачний та незвичайний, солодкий, екзотичний

Вага плодів: 180-300 г. Важливо:плоди зав'язуються гронами, дерево не регулює кількість плодів. Саме тому потрібно проріджувати плоди, залишаючи 1-2 у зав'язі, інакше плоди будуть маленькими.

Урожайність (в дорослому віці): більше 20 років – 100-250 кг

Особливості: великі листки, оригінальні плоди – «груша-яблуко», висока урожайність, довгий термін зберігання, не боїться посухи.

На батьківщині груші наші називають молодильними плодами. Хто зна? Можливо, так і є!

Груша Талгарська красуня (5 років)
Код товара: 10-501
Груша Талгарська красуня - осінній сорт з стійкістю до негативного впливу клімату. Виведений сорт від вільного запилення сорту «Лісова красуня». Плоди продовгуваті, гладкі, з сонячного боку з почервонінням. М’якоть хрумка, кремова. Плоди вашої праці зявляться на 3 рік після посадки. Вага плоду 170-220 грамів. Плоди наділені особливими смаковими якостями, що виокремлює даний сорт серед інших.
1500 грн
купити
Груша Наталка
Код товара: СГР03
Груша Наталка – зимовий сорт, плодоносить з 3-4 року. Термін дозрівання: зривати груші можна в першій половині жовтня.
Груша Бере Літня
Код товара: 01С-16
Груша Бере Літня – літній сорт високоврожайної груші. Термін дозріванн: початок серпня. Після зривання плоди довго не лежать.