Тип
Об'ем тари
Вік
Цена
79 грн
120 грн
Новинка
троянда грунтопокривна "Зоммерабенд"
Код товара: 130-206
Вид: грунтопокривна. Чому саме вона: квіти чашовидної форми насиченого кольору.
79 грн
купити
Троянда грунтопокривна Аустріана (Austriana)
Код товара: 130-121
Чому саме вона: дуже стійка Розміри куща: Висота 70 см, ширина 50-60 см Цвітіння: повторне, рясне Аромат: легкий
79 грн
купити
Троянда грунтопокривна "Rodi" (Роді), в контейнері
Код товара: 10-501
Троянда грунтопокривна "Rodi" (Роді) – один з найкращих ґрунтопокривних сортів. Прикрасить територію на довгі роки. Стійкий до заморозків, відмінно переносить і спеку, і дощ.
Троянда грунтопокривна Хелоу, в контейнері
Код товара: 80-300
Троянда грунтопокривна Хелоу — неймовірно квітучий і яскравий сорт. Крім загального красивого вигляду куща, може похвалитися і окремим цвітінням кожної квітки. Підійде для озеленення, створення клумб і композицій.
Троянда грунтопокривна Скарлет Мейландекор
Код товара: 80-060
Троянда грунтопокривна Скарлет Мейландекор – сорт троянди, виведений 1987 року, який додасть експресивності Вашому саду чи клумбі.
TOP-продаж
Троянда грунтопокривна Пьорпл Рейн
Код товара: 80-304
Троянда грунтопокривна Пьорпл Рейн відрізняється дуже пишним безперервним цвітінням. Недаремно її назва перекладається як "фіолетовий дощ".
Новинка
Троянда грунтопокривна Кубана
Код товара: 80-359
Троянда Кубана - грунтопокривний сорт абрикосових кольорів, дуже симпатичний та привітний. Відрізняється незвичним кольором та формою квітки. Кущ розвивається гарно, прямий, щільно розростається в ширину, тому підбирайте відповідне місце на своїй ділянці. Додаткові переваги Кубани - це рясне та повторне цвітіння аж до пізньої осені, висока стійкість до хвороб та морозів.
Новинка
Троянда грунтопокривна Сані Роуз (Sunny Rose)
Код товара: 130-075
Вид: грунтопокривна. Чому саме вона: дуже стійка низькоросла троянда.
Троянда грунтопокривна Ред Каскад (Red Cascade), в контейнері
Код товара: 10-500
Троянда грунтопокривна "Ред Каскад" - прекрасний сорт з невеликими, темно-червоними квітами, які безперервно цвітуть і аж до перших морозів. Характерна висока стійкість до хвороб. Гарно приживається, не вибаглива у догляді та у вирощуванні.
Троянда грунтопокривна 4 сезона
Код товара: 80-058
Троянда грунтопокривна 4 сезона - компактний кущ з густими махровими квітами, які стеляться вздовж нього. Завдяки своїй невибагливості і стійкості цінується багатьма поціновувачами і підходить під клімат нашої країни. Хороша для висадок в горщики, доповнення до композицій і в рокарії.
Троянда грунтопокривна Свані
Код товара: АБ06
Троянда Свані (Meilland) – популярний грунтопокривний сорт, виведений французькою селекціонеркою Марією Луізою Мейлланд. Грунтопокривні троянди підходять для створення бордюрів, композицій для зелених коврів.

Саджанці грунтопокривних троянд

    Що таке ґрунтопокривні троянди? В ландшафтному дизайні виділили окремі групи троянд для легшого використання в своїй роботі. Особливість їх полягає в тому що вони мають довгі пагони і їх можна використовувати як ґрунтопокривні рослини.

   Саджанці ґрунтопокривних троянд вже в перші роки після посадки покриваються невеликими та витонченими квіточками. Сорти ґрунтопокривних троянд різноманітні, що дозволяє їх поєднувати з іншими садовими рослинами. Пропонуємо до вашої уваги сорт Раубріттер, Кнірпс, Скарлет Мейландекор та інші.

Де купити грунтопокривні троянди

    Зазвичай, ґрунтопокривні троянди в ландшафтному дизайні використовують для озеленення маленьких горбів та схилів, тому що вони створюються своєрідний килим. В інтернет-магазині zeleno.in.ua ви зможете купити недорого саджанці троянд сортів які вже набули популярності  і новинки. Якщо ви бажаєте купити саджанці троянд в Києві, тоді завітайте в садовий центр «Зелено».