Грецький горіх
Код товара: 40-001
Грецький горіх – ідеальний спогад про дитинство. Сорт є скороплідним, плоди можна збирати уже з 7-го року. Якщо хочете висадити декілька дерев, то зберігайте відстань не менше 4,5 -5 метрів.
99 грн
купити

Саджанці грецького горіха

 Мабуть, майже у кожного грецький горіх викликає асоціації з дитинством, тому посадіть собі черенковані саджанці грецького горіху, щоб мати приємні спогади про дитинство в себе в садку.

  Двухрічний саджанець горіха приблизно виростає від 10 до 35 метрів, має розкидисту крону та товстий стовбур. Грецький горіх завжди використовували в народній медицині, а зараз з нього виготовляють препарати, які мають  бактерицидні властивості та укріплюють імунітет. Крім того, листки горіху заживлюють рани.

Купити саджанці грецького горіха в Києві

 Горіх волоський (грецький горіх) краще висаджувати сортовий, який порадує вас першими плодами на третій-четвертий рік, а сорт грецького горіха «Ідеал» дасть плоди вже через рік-два після висадки. Купити саджанці сортового горіха можна в нас в інтернет магазині zeleno.in.ua.

Купити саджанці грецького горіха на розсаднику

До того, як ви придбаєте саджанці волоського горіха в садовому центрі «Зелено», щоб створити ефективний сад треба гарно підготуватися, а вже після виконання основних робіт можете очікувати перший урожай горіхів.