Гортензія волотиста Тардіва
Немає в наявності
250 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ГХ02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:2-3 роки
задати запитання спеціалісту

Гортензія волотиста Тардіва — кущ, який відрізняється від своїх родичів пізнім цвітінням. Використовують для складання зимових букетів. Також чудовий варіант для створення огорож та міксбордерів.

Листя: яскраво-зелені, восени не змінюють свого кольору

Квіти: невеликого розміру, в суцвітті по 20-30 шт., білого кольору, цвісти починає з серпня на протязі 2-3-х місяців

Поради щодо догляду та вирощування: любить сонце або полутінь. Висаджувати бажано в родючих місцях, де немає вітру.  Удобрювати краще слабокислими або нейтральними субстратами.

Гортензія деревовидна Анабель, р9
Код товара: 150-202
Гортензія Анабель – самий популярний сорт деревовидної гортензії. Характеризується як декоративний кущ з розкидистою кроною, цвіте кожного року великими сніжними кульками, які не в’януть.
66 грн
купити
Гортензія волотиста Полярний Ведмідь, р9
Код товара: 150-209
Гортензія Полярний Ведмідь або 'Polar Bear' - сорт, який був виведений в результаті схрещування сортів "Гандіфлора" та "Лаймлайт". Гортензія - це декоративний, високорослий кущ, який цвіте з середини літа і до морозів (суцвіття можна залишати на зиму). "Полар Беар" витримує морози до -40С, звідки й назва.
Гортензія деревовидна Грандіфлора
Код товара: 180-001
Гортензія "Грандіфлора" - листопадний кущ, який може жити до 40 років. Люблять її за величність, швидкий ріст та невибагливість у догляді. Використовують для поодиноких та групових посадок, живих огорож, також садять в парках.