Гортензія волотиста «Пінк Леді»
есть в наличии
299 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:КР02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Гортензія волосиста «Пінк Леді» ― гарний та пишний кущ з прекрасними квітами.

Висота рослини 150-180 см. Досить широкий кущ завдяки розкидистим пагонам.

Листя середнього розміру, довжиною 7-10 см. Форма яйцеподібна. Забарвлення листків смарагдове, вони блискучі.

Квіти дрібні, зібрані у суцвіття конусоподібної форми. На початку цвітіння квіти молочного кольору, а далі починають набувати ніжно-рожевого відтінку. Цвітуть довго, з липня по жовтень.

Гортензію на зиму потрібно вкривати. В суху погоду бажано підливати рослину. При бажанні можна формувати кущ до потрібної форми.

Використовують гортензію для одиночних посадок, групових посадок, цікавих композицій. Також її можна висаджувати на балконах чи терасах.

Гортензія волотиста Полярний Ведмідь, р9
Код товара: 150-209
Гортензія Полярний Ведмідь або 'Polar Bear' - сорт, який був виведений в результаті схрещування сортів "Гандіфлора" та "Лаймлайт". Гортензія - це декоративний, високорослий кущ, який цвіте з середини літа і до морозів (суцвіття можна залишати на зиму). "Полар Беар" витримує морози до -40С, звідки й назва.
Гортензія деревовидна Анабель
Код товара: БА01
Гортензія деревовидна Анабель являє собою округлий кущ, що сягає 100-15 0 у висоту. Рослина листопадна, швидко росте. Цвіте з середини липня білосніжними квітами.
252 грн
купити
Гортензія деревовидна Грандіфлора
Код товара: 180-001
Гортензія "Грандіфлора" - листопадний кущ, який може жити до 40 років. Люблять її за величність, швидкий ріст та невибагливість у догляді. Використовують для поодиноких та групових посадок, живих огорож, також садять в парках.