Гортензія волотиста «Пінк Леді»
есть в наличии
299 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:КР02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Гортензія волосиста «Пінк Леді» ― гарний та пишний кущ з прекрасними квітами.

Висота рослини 150-180 см. Досить широкий кущ завдяки розкидистим пагонам.

Листя середнього розміру, довжиною 7-10 см. Форма яйцеподібна. Забарвлення листків смарагдове, вони блискучі.

Квіти дрібні, зібрані у суцвіття конусоподібної форми. На початку цвітіння квіти молочного кольору, а далі починають набувати ніжно-рожевого відтінку. Цвітуть довго, з липня по жовтень.

Гортензію на зиму потрібно вкривати. В суху погоду бажано підливати рослину. При бажанні можна формувати кущ до потрібної форми.

Використовують гортензію для одиночних посадок, групових посадок, цікавих композицій. Також її можна висаджувати на балконах чи терасах.

Гортензія метельчаста Sundae fraise, р 9
Код товара: СГО01
Гортензія метельчаста Sundae fraise— прекрасний кущ, виведений у Франції. Приваблює погляди, під час цвітіння, прекрасними суцвіттями у вигляді полуничного морозива. Висотою 1-1.5 м.
79 грн
купити
Гортензия волотиста Фантом
Код товара: 01КС-54
Гортензія paniculata Phantom – декоративний кущ з великим суцвіттям. Висота-1,5-2 м; Колір суцвіть- білі, світло-рожеві.
Гортензія волотиста Літл Лайм (Little Lime)
Код товара: 180-003
Гортензія Літл Лайм - невеликий листопадний кущ з ароматними зеленого відтінку квітами. Однією з особливостей цього сорту - це те, що вона може рости і в контейнері, тобто можна прикрасити терасу, балкон або ганок. В ландшафтному дизайні найчастіше використовують як солітер.
340 грн
купити