Гортензія волотиста «Пінк Леді»
есть в наличии
299 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:КР02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Гортензія волосиста «Пінк Леді» ― гарний та пишний кущ з прекрасними квітами.

Висота рослини 150-180 см. Досить широкий кущ завдяки розкидистим пагонам.

Листя середнього розміру, довжиною 7-10 см. Форма яйцеподібна. Забарвлення листків смарагдове, вони блискучі.

Квіти дрібні, зібрані у суцвіття конусоподібної форми. На початку цвітіння квіти молочного кольору, а далі починають набувати ніжно-рожевого відтінку. Цвітуть довго, з липня по жовтень.

Гортензію на зиму потрібно вкривати. В суху погоду бажано підливати рослину. При бажанні можна формувати кущ до потрібної форми.

Використовують гортензію для одиночних посадок, групових посадок, цікавих композицій. Також її можна висаджувати на балконах чи терасах.

Гортензія садова рожева, р9
Код товара: 150-210
Гортензія рожева - середньорослий кущ, на якому утворюються рожеві суцвіття, які схожі на кульки. Висаджувати рекомендується на місцях, де половина для тінь. Ідеальна в композиціях та в поєданнні з іншими культурами.
Гортензія Endless Summer Twist and Shout
Код товара: 01КС-91
Гортензія Endless Summer Twist and Shout - один з найгарніших кущів свого виду. Суцвіття пишні, набувають забарвлення залежно від кислотності ґрунту (голубий-рожевий). Листя в осінню пору набуває темно- бордового відтінку. Інколи суцвіття можуть бути різних кольорів.
Гортензія деревовидна Анабель
Код товара: БА01
Гортензія деревовидна Анабель являє собою округлий кущ, що сягає 100-15 0 у висоту. Рослина листопадна, швидко росте. Цвіте з середини липня білосніжними квітами.
252 грн
купити