Гортензія волотиста «Пінк Леді»
есть в наличии
299 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:КР02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Гортензія волосиста «Пінк Леді» ― гарний та пишний кущ з прекрасними квітами.

Висота рослини 150-180 см. Досить широкий кущ завдяки розкидистим пагонам.

Листя середнього розміру, довжиною 7-10 см. Форма яйцеподібна. Забарвлення листків смарагдове, вони блискучі.

Квіти дрібні, зібрані у суцвіття конусоподібної форми. На початку цвітіння квіти молочного кольору, а далі починають набувати ніжно-рожевого відтінку. Цвітуть довго, з липня по жовтень.

Гортензію на зиму потрібно вкривати. В суху погоду бажано підливати рослину. При бажанні можна формувати кущ до потрібної форми.

Використовують гортензію для одиночних посадок, групових посадок, цікавих композицій. Також її можна висаджувати на балконах чи терасах.

Гортензія paniculata Kyushu
Код товара: 01КС-94
Гортензія paniculata Kyushu- швидкоростучий листяний кущ з розлогою кроною. Кора слоїться та має темно-коричневе забарвлення. Листя темно-зелене, блискуче. Квіти білі, невеликого розміру.
Гортензія macrophylla Blue wave
Код товара: 01КС-92
Гортензія macrophylla Blue wave – декоративний листяний кущ з високими темпами росту( 15-20 см. За рік ). Листя великі, супротивні, опушені, темно-зеленого кольору. Квіти зібрані в зонтичні суцвіття. Для регулювання кольору можна додавати сульфат алюмінію (3 гр /1 л води). Для підвищення рясності цвітіння гортензію підливають.
Гортензія волотиста Літл Лайм (Little Lime)
Код товара: 180-003
Гортензія Літл Лайм - невеликий листопадний кущ з ароматними зеленого відтінку квітами. Однією з особливостей цього сорту - це те, що вона може рости і в контейнері, тобто можна прикрасити терасу, балкон або ганок. В ландшафтному дизайні найчастіше використовують як солітер.
340 грн
купити