Гортензія волотиста Мега Мінді, р 9
есть в наличии
77 грн
в избранное купити
Тип:квітучі кущі
Артикул:150-201
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Гортензія Мега Мінді - сорт, який має самі великі суцвіття серед квітучих кущів. Надежить до унікальної колекції популярних сортів Європи. Родзинкою сорту є його суцвіття, які не розвалюються від своєї ваги. Спочатку квіти мають кремово-білий колір, а потім стають рожево-червоними. Використовують для створення композицій.

Розміри: у висоту сягає 120-180 см та приблизно 200 см в діамтері.

Квіти: зібрані у великі суцвіття, які можуть бути до 30 см в довжину, спочатку білого потім рожевих відтінків.

Період цвітіння: з середини літа і аж до морозів.

Особливості: річний приріст 20-25 см, при обрізці враховуйте, що цвіте на цьогорічних пагонах. Надає перевагу напівтіні та легкому сонцю, потребує регулярного поливу. Росте на кислих та нейтральних грунтах. 

 

Гортензія деревовидна Грандіфлора
Код товара: 180-001
Гортензія "Грандіфлора" - листопадний кущ, який може жити до 40 років. Люблять її за величність, швидкий ріст та невибагливість у догляді. Використовують для поодиноких та групових посадок, живих огорож, також садять в парках.
Гортензія paniculata Kyushu
Код товара: 01КС-94
Гортензія paniculata Kyushu- швидкоростучий листяний кущ з розлогою кроною. Кора слоїться та має темно-коричневе забарвлення. Листя темно-зелене, блискуче. Квіти білі, невеликого розміру.
Гортензія paniculata Perle d'Automne
Код товара: 01КС-93
Гортензія paniculata Perle d'Automne - граціозний, витривалий чагарник. Суцвіття -15-20 см в діаметрі. Квіти біло-рожеві, восени при сонячній експозиції розташування куща вони стають червоні. Період цвітіння з липня по вересень. Гарні тенденції росту у півтіні. Цей сорт менш вибагливий, ніж інші до якості ґрунту. Гортензія добре росте на ґрунті без додавання вапна, злегка кислому, збагаченому перегноєм.