Гортензія волотиста Мега Мінді, р 9
есть в наличии
77 грн
в избранное купити
Тип:квітучі кущі
Артикул:150-201
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Гортензія Мега Мінді - сорт, який має самі великі суцвіття серед квітучих кущів. Надежить до унікальної колекції популярних сортів Європи. Родзинкою сорту є його суцвіття, які не розвалюються від своєї ваги. Спочатку квіти мають кремово-білий колір, а потім стають рожево-червоними. Використовують для створення композицій.

Розміри: у висоту сягає 120-180 см та приблизно 200 см в діамтері.

Квіти: зібрані у великі суцвіття, які можуть бути до 30 см в довжину, спочатку білого потім рожевих відтінків.

Період цвітіння: з середини літа і аж до морозів.

Особливості: річний приріст 20-25 см, при обрізці враховуйте, що цвіте на цьогорічних пагонах. Надає перевагу напівтіні та легкому сонцю, потребує регулярного поливу. Росте на кислих та нейтральних грунтах. 

 

Гортензія деревовидна Анабель
Код товара: БА01
Гортензія деревовидна Анабель являє собою округлий кущ, що сягає 100-15 0 у висоту. Рослина листопадна, швидко росте. Цвіте з середини липня білосніжними квітами.
Гортензія волотиста Полярний Ведмідь, р9
Код товара: 150-209
Гортензія Полярний Ведмідь або 'Polar Bear' - сорт, який був виведений в результаті схрещування сортів "Гандіфлора" та "Лаймлайт". Гортензія - це декоративний, високорослий кущ, який цвіте з середини літа і до морозів (суцвіття можна залишати на зиму). "Полар Беар" витримує морози до -40С, звідки й назва.
Гортензія волотиста Лаймлайт, р9
Код товара: 150-200
Гортензія волотиста Лаймлайт - швидкорослий декоративний кущ, який цінується за морозостійкість та неймовірні декоративні якості. Сорт має міцні стебла, що дозволяє йому витримувати вагу великих суцвіть, завдяки цьому кущ не розвалюється і не потребує опори. Саме тому ландшафтні дизайнери часто використовують саме Лаймлайт