Гортензія волотиста Літл Лайм (Little Lime)
есть в наличии
340 грн
в избранное купити
Тип:квітучий кущ
Артикул:180-003
Латинское название:Hydrangea
Размер:40-70 см
Контейнер:5 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Гортензія Літл Лайм - невеликий листопадний кущ з ароматними зеленого відтінку квітами. Однією з особливостей цього сорту - це те, що вона може рости і в контейнері, тобто можна прикрасити терасу, балкон або ганок. В ландшафтному дизайні найчастіше використовують як солітер.

Розміри: висота до 100 см.

Листя: велике, зеленого кольору, з легким пушком зверху.

Квіти: гарно пахнуть, біло-зеленого кольору, восени набувають рожевих відтінків.

Період цвітіння: з середини літа і до осені. 

Особливості: враховуйте, що гортензія цвіте на пагонах цього року. Краще висаджувати на дренованих місцях з гарною вологістю, може рости на сонці і в напівтіні, не підмерзає.

 

 
Гортензія serrata Santiago
Код товара: 01КС-89
Гортензія serrata Santiago – гарний декоративний кущ округлої форми з рясним цвітінням. Добре росте в напівтіні. Листя ближче до осені набуває червоного відтінку. Цвіте тривалий період.
Гортензія крупнолиста Альпенглюхен (Alpengluhen)
Код товара: 180-008
Гортензія Альпенглюхен - декоративний кущ з густою кроною, яка в період цвітіння повністю вкривається рожевими бутонами. Цей сорт можна вирощувати в горщику, таким чином прикрасити балкон, терасу чи внутрішній двір. На зиму занести її в підвал, а весною, починаючи з підвіконня, коли рослинка набереться сил, зможете знову винести на двір.
306 грн
купити
Гортензія деревовидна Грандіфлора
Код товара: 180-001
Гортензія "Грандіфлора" - листопадний кущ, який може жити до 40 років. Люблять її за величність, швидкий ріст та невибагливість у догляді. Використовують для поодиноких та групових посадок, живих огорож, також садять в парках.