Гортензія волотиста Літл Лайм (Little Lime)
есть в наличии
340 грн
в избранное купити
Тип:квітучий кущ
Артикул:180-003
Латинское название:Hydrangea
Размер:40-70 см
Контейнер:5 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Гортензія Літл Лайм - невеликий листопадний кущ з ароматними зеленого відтінку квітами. Однією з особливостей цього сорту - це те, що вона може рости і в контейнері, тобто можна прикрасити терасу, балкон або ганок. В ландшафтному дизайні найчастіше використовують як солітер.

Розміри: висота до 100 см.

Листя: велике, зеленого кольору, з легким пушком зверху.

Квіти: гарно пахнуть, біло-зеленого кольору, восени набувають рожевих відтінків.

Період цвітіння: з середини літа і до осені. 

Особливості: враховуйте, що гортензія цвіте на пагонах цього року. Краще висаджувати на дренованих місцях з гарною вологістю, може рости на сонці і в напівтіні, не підмерзає.

 

 
Гортензія paniculata Perle d'Automne
Код товара: 01КС-93
Гортензія paniculata Perle d'Automne - граціозний, витривалий чагарник. Суцвіття -15-20 см в діаметрі. Квіти біло-рожеві, восени при сонячній експозиції розташування куща вони стають червоні. Період цвітіння з липня по вересень. Гарні тенденції росту у півтіні. Цей сорт менш вибагливий, ніж інші до якості ґрунту. Гортензія добре росте на ґрунті без додавання вапна, злегка кислому, збагаченому перегноєм.
Гортензія деревовидна Анабель
Код товара: БА01
Гортензія деревовидна Анабель являє собою округлий кущ, що сягає 100-15 0 у висоту. Рослина листопадна, швидко росте. Цвіте з середини липня білосніжними квітами.
252 грн
купити
Гортензія anomala Mirranda
Код товара: 01КС-90
Гортензія anomala Mirranda – виткий кущ (ліаноподібний), що досягає висоти 6-9-м. При відсутності опори вкриває землю. Суцвіття дуже запашні, є гарним медоносом.