Гортензія волотиста Літл Лайм (Little Lime)
есть в наличии
340 грн
в избранное купити
Тип:квітучий кущ
Артикул:180-003
Латинское название:Hydrangea
Размер:40-70 см
Контейнер:5 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Гортензія Літл Лайм - невеликий листопадний кущ з ароматними зеленого відтінку квітами. Однією з особливостей цього сорту - це те, що вона може рости і в контейнері, тобто можна прикрасити терасу, балкон або ганок. В ландшафтному дизайні найчастіше використовують як солітер.

Розміри: висота до 100 см.

Листя: велике, зеленого кольору, з легким пушком зверху.

Квіти: гарно пахнуть, біло-зеленого кольору, восени набувають рожевих відтінків.

Період цвітіння: з середини літа і до осені. 

Особливості: враховуйте, що гортензія цвіте на пагонах цього року. Краще висаджувати на дренованих місцях з гарною вологістю, може рости на сонці і в напівтіні, не підмерзає.

 

 
Гортензія дуболиста (Hydrangea quercifolia "Alice")
Код товара: 01КС-52
Гортензія дуболиста (Hydrangea quercifolia ‘Alice’) – справжня цариця літнього саду, що перетворює кожен його напівтінястий куточок на чарівну казку.
Гортензія деревовидна Анабель, р9
Код товара: 150-202
Гортензія Анабель – самий популярний сорт деревовидної гортензії. Характеризується як декоративний кущ з розкидистою кроною, цвіте кожного року великими сніжними кульками, які не в’януть.
66 грн
купити
Гортензія крупнолиста "Букет Роз" (Bouqyet Rose)
Код товара: 180-012
Гортензія крупнолиста "Букет Роз" - листопадний кущ, який має кулиподібну форму і в період цвітіння крона вкривається квітами, які зібрані у суцвіття. Використовують для поодиноких та групових посадках, для створення акцентів, гарно поєднується з хвойними та декоративними кущами