Гортензія волотиста Лаймлайт, р9
есть в наличии
79 грн
в избранное купити
Тип:квітучі кущі
Артикул:150-200
Латинское название:Hydrangea paniculata
Размер:10-20 см
Контейнер:р9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Гортензія волотиста Лаймлайт - швидкорослий декоративний кущ, який цінується за морозостійкість та неймовірні декоративні якості. Сорт має міцні стебла, що дозволяє йому витримувати вагу великих суцвіть, завдяки цьому кущ не розвалюється і не потребує опори. Саме тому ландшафтні дизайнери часто використовують саме Лаймлайт.

Розміри: в дорослому віці виростає 200-200 см у висоту та в діаметрі.

Квіти: великі, білих, жовтих і зелених відтінків, зібрані у великі суцвіття, які нагадують снігові коми, на осінь квіти рожевіють.

Період цвітіння: з середини літа і до осені.

Листя: має на кінці загострену форму, зеленого кольору, середнього розміру.

Особливості: річний приріст до 30 см, краще себе почуває в напівтіні, в кислому грунті.

Гортензія serrata Alveroz
Код товара: 01КС-88
Гортензія serrata Alveroz – невеликий за розмірами декоративний кущ з неперевершеними зеленими листками. Колір квітів варіюється від голубого до рожевого в залежності від кислотності ґрунту.
Гортензія Radiata
Код товара: 01КС-96
Гортензія Радітата гарно росте в наполовину затінених ділянках, добре захищених від вітрів. Використовують кущ у групових посадках (невеликих). Гарних декоративних якостей набуває на задньому плані квіткових посадок. Добре виглядають та співіснують з чагарниками та деревними породами. Комбінація гортензії з рододендроном завжди прикрасить вашу земельну ділянку.
Гортензія дуболиста (Hydrangea quercifolia "Alice")
Код товара: 01КС-52
Гортензія дуболиста (Hydrangea quercifolia ‘Alice’) – справжня цариця літнього саду, що перетворює кожен його напівтінястий куточок на чарівну казку.