Гортензія волотиста Лаймлайт, р9
есть в наличии
79 грн
в избранное купити
Тип:квітучі кущі
Артикул:150-200
Латинское название:Hydrangea paniculata
Размер:10-20 см
Контейнер:р9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Гортензія волотиста Лаймлайт - швидкорослий декоративний кущ, який цінується за морозостійкість та неймовірні декоративні якості. Сорт має міцні стебла, що дозволяє йому витримувати вагу великих суцвіть, завдяки цьому кущ не розвалюється і не потребує опори. Саме тому ландшафтні дизайнери часто використовують саме Лаймлайт.

Розміри: в дорослому віці виростає 200-200 см у висоту та в діаметрі.

Квіти: великі, білих, жовтих і зелених відтінків, зібрані у великі суцвіття, які нагадують снігові коми, на осінь квіти рожевіють.

Період цвітіння: з середини літа і до осені.

Листя: має на кінці загострену форму, зеленого кольору, середнього розміру.

Особливості: річний приріст до 30 см, краще себе почуває в напівтіні, в кислому грунті.

Гортензія крупнолиста "Букет Роз" (Bouqyet Rose)
Код товара: 180-012
Гортензія крупнолиста "Букет Роз" - листопадний кущ, який має кулиподібну форму і в період цвітіння крона вкривається квітами, які зібрані у суцвіття. Використовують для поодиноких та групових посадках, для створення акцентів, гарно поєднується з хвойними та декоративними кущами
Гортензія волотиста Лаймлайт, р9
Код товара: 150-200
Гортензія волотиста Лаймлайт - швидкорослий декоративний кущ, який цінується за морозостійкість та неймовірні декоративні якості. Сорт має міцні стебла, що дозволяє йому витримувати вагу великих суцвіть, завдяки цьому кущ не розвалюється і не потребує опори. Саме тому ландшафтні дизайнери часто використовують саме Лаймлайт
79 грн
купити
Гортензія волотиста Літл Лайм (Little Lime)
Код товара: 180-003
Гортензія Літл Лайм - невеликий листопадний кущ з ароматними зеленого відтінку квітами. Однією з особливостей цього сорту - це те, що вона може рости і в контейнері, тобто можна прикрасити терасу, балкон або ганок. В ландшафтному дизайні найчастіше використовують як солітер.
340 грн
купити