Гортензія волотиста Лаймлайт, р9
есть в наличии
77 грн
в избранное купити
Тип:квітучі кущі
Артикул:150-200
Латинское название:Hydrangea paniculata
Размер:10-20 см
Контейнер:р9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Гортензія волотиста Лаймлайт - швидкорослий декоративний кущ, який цінується за морозостійкість та неймовірні декоративні якості. Сорт має міцні стебла, що дозволяє йому витримувати вагу великих суцвіть, завдяки цьому кущ не розвалюється і не потребує опори. Саме тому ландшафтні дизайнери часто використовують саме Лаймлайт.

Розміри: в дорослому віці виростає 200-200 см у висоту та в діаметрі.

Квіти: великі, білих, жовтих і зелених відтінків, зібрані у великі суцвіття, які нагадують снігові коми, на осінь квіти рожевіють.

Період цвітіння: з середини літа і до осені.

Листя: має на кінці загострену форму, зеленого кольору, середнього розміру.

Особливості: річний приріст до 30 см, краще себе почуває в напівтіні, в кислому грунті.

Гортензія волотиста Мега Мінді, р 9
Код товара: 150-201
Гортензія Мега Мінді - сорт, який має самі великі суцвіття серед квітучих кущів. Надежить до унікальної колекції популярних сортів Європи. Родзинкою сорту є його суцвіття, які не розвалюються від своєї ваги. Спочатку квіти мають кремово-білий колір, а потім стають рожево-червоними. Використовують для створення композицій.
77 грн
купити
Гортензія садова рожева, р9
Код товара: 150-210
Гортензія рожева - середньорослий кущ, на якому утворюються рожеві суцвіття, які схожі на кульки. Висаджувати рекомендується на місцях, де половина для тінь. Ідеальна в композиціях та в поєданнні з іншими культурами.
Гортензія крупнолиста Соєр Терез (Souer Therese)
Код товара: 180-009
Гортензія Соєр Терез - неймовірно красивий квітучий кущ, який зможете зайняти достойне місце у Вашій колекції. Кожного літа і аж до осені буде тішити своїм цвітінням. Чудова і в поєднанні з іншими рослинами та як самостійне насадження.