Гортензія метельчаста Vanille fraise, р9
есть в наличии
79 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:СГО02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Гортензія метельчаста Vanille fraise—прекрасний кущ, кулястої форми. Приваблює погляди своїми квітами.

Квіти: багаточисельні, зібрані у суцвіття, довжиною до 28-35 см. В кінці літку квіти молочного кольору, а ближче до осені вони забарвлюються в рожево-червоний колір.

Особливості сорту: це єдина з гортензій, яка має такий насичений рожево-червоний колір квіток, а ще ця рослина морозостійка.

Поради щодо догляду та вирощування: грунт повинен бути добре зволожений та підживлений добривами(від цього залежить яскравість кольору суцвіть). При регулярному обрізанні гілок (проводять навесні) суцвіття будуть більшими та гарнішими.

Гортензія крупнолиста Фройденштейн (Freudenstein)
Код товара: 180-013
Гортензія Фройденштейн - багаторічний листопадний кущ, який користується шаленою популярністю, особливо з початком періоду цвітіння - середини літа. Її любять за невибагливість та високу декоративність.
Гортензія метельчаста Sundae fraise, р 9
Код товара: СГО01
Гортензія метельчаста Sundae fraise— прекрасний кущ, виведений у Франції. Приваблює погляди, під час цвітіння, прекрасними суцвіттями у вигляді полуничного морозива. Висотою 1-1.5 м.
79 грн
купити
Гортензія садова Сібілла (Sibilla) 20-40 см
Код товара: 180-010
Гортензія Сібілла - невисокий кущ, який зможе прикрасити Ваш садок, особливо в період цвітіння з липня по вересень, сусіди будуть заздрити неймовірній красі