Гортензія метельчаста Vanille fraise, р9
есть в наличии
79 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:СГО02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Гортензія метельчаста Vanille fraise—прекрасний кущ, кулястої форми. Приваблює погляди своїми квітами.

Квіти: багаточисельні, зібрані у суцвіття, довжиною до 28-35 см. В кінці літку квіти молочного кольору, а ближче до осені вони забарвлюються в рожево-червоний колір.

Особливості сорту: це єдина з гортензій, яка має такий насичений рожево-червоний колір квіток, а ще ця рослина морозостійка.

Поради щодо догляду та вирощування: грунт повинен бути добре зволожений та підживлений добривами(від цього залежить яскравість кольору суцвіть). При регулярному обрізанні гілок (проводять навесні) суцвіття будуть більшими та гарнішими.

Гортензия волотиста Фантом
Код товара: 01КС-54
Гортензія paniculata Phantom – декоративний кущ з великим суцвіттям. Висота-1,5-2 м; Колір суцвіть- білі, світло-рожеві.
Гортензія anomala Mirranda
Код товара: 01КС-90
Гортензія anomala Mirranda – виткий кущ (ліаноподібний), що досягає висоти 6-9-м. При відсутності опори вкриває землю. Суцвіття дуже запашні, є гарним медоносом.
Гортензія садова Сібілла (Sibilla) 40-60 см
Код товара: 180-004
Гортензія Сібілла - невисокий кущ, який рахується один із самих популярних листопадних сортів, який має красиві не тільки квіти, але й соковито-зелені листочки. Може вирощуватися в контейнері, в посадках групами або композиціях.
630 грн
купити