Гортензія метельчаста Vanille fraise, р9
есть в наличии
79 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:СГО02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Гортензія метельчаста Vanille fraise—прекрасний кущ, кулястої форми. Приваблює погляди своїми квітами.

Квіти: багаточисельні, зібрані у суцвіття, довжиною до 28-35 см. В кінці літку квіти молочного кольору, а ближче до осені вони забарвлюються в рожево-червоний колір.

Особливості сорту: це єдина з гортензій, яка має такий насичений рожево-червоний колір квіток, а ще ця рослина морозостійка.

Поради щодо догляду та вирощування: грунт повинен бути добре зволожений та підживлений добривами(від цього залежить яскравість кольору суцвіть). При регулярному обрізанні гілок (проводять навесні) суцвіття будуть більшими та гарнішими.

Гортензія волотиста Мега Мінді, р 9
Код товара: 150-201
Гортензія Мега Мінді - сорт, який має самі великі суцвіття серед квітучих кущів. Надежить до унікальної колекції популярних сортів Європи. Родзинкою сорту є його суцвіття, які не розвалюються від своєї ваги. Спочатку квіти мають кремово-білий колір, а потім стають рожево-червоними. Використовують для створення композицій.
79 грн
купити
Гортензія крупнолиста Альпенглюхен (Alpengluhen)
Код товара: 180-008
Гортензія Альпенглюхен - декоративний кущ з густою кроною, яка в період цвітіння повністю вкривається рожевими бутонами. Цей сорт можна вирощувати в горщику, таким чином прикрасити балкон, терасу чи внутрішній двір. На зиму занести її в підвал, а весною, починаючи з підвіконня, коли рослинка набереться сил, зможете знову винести на двір.
306 грн
купити
Гортензія волотиста Меджікал Кендл (Magical Candle)
Код товара: 180-002
Гортензія Меджікал Кендл - чудовий кущ, який популярний через свої красиві та привабливі квіти. Висаджують в парках та садах, найчастіше грає головну роль на фоні газону.
340 грн
купити