Гортензія метельчаста Sundae fraise, р 9
есть в наличии
79 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:СГО01
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р 9.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Гортензія метельчаста Sundae fraise— прекрасний кущ, виведений у Франції. Приваблює погляди, під час цвітіння, прекрасними суцвіттями у вигляді полуничного морозива. Висотою 1-1.5 м.

Квіти: дрібненькі квітки зібрані в суцвіття, довжина якого може сягати до 25 см. Як тільки гортензія зацвітає, то квіти білого кольору, а ближче до осені— квітки міняють свій колір на яскраво-рожевий.

Посадка: яма повинна бути в глибину 35-40 см, а в ширину 55 х 70 см. Відстань від інших рослин повинна бути не менше 2.5-3 м.

Поради щодо догляду та вирощування: грунт повинен бути вологий та дренований, а також підживлений добривами. Гортензія любить сонячні місця. Обрізати кущ потрібно весною, але важливо встигнути до початку руху соку в рослині.

Гортензія волотиста Тардіва
Код товара: ГХ02
Гортензія волотиста Тардіва — кущ, який відрізняється від своїх родичів пізнім цвітінням. Використовують для складання зимових букетів. Також чудовий варіант для створення огорож та міксбордерів.
Гортензія садова Сібілла (Sibilla) 20-40 см
Код товара: 180-010
Гортензія Сібілла - невисокий кущ, який зможе прикрасити Ваш садок, особливо в період цвітіння з липня по вересень, сусіди будуть заздрити неймовірній красі
Гортензія садова в асортименті
Код товара: 180-005
Гортензія в асортименті - це садова гортензія, яку ви зможете обрати за своїм смаком з різних сортів.
630 грн
купити