Гортензія метельчаста Sundae fraise, р 9
есть в наличии
79 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:СГО01
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р 9.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Гортензія метельчаста Sundae fraise— прекрасний кущ, виведений у Франції. Приваблює погляди, під час цвітіння, прекрасними суцвіттями у вигляді полуничного морозива. Висотою 1-1.5 м.

Квіти: дрібненькі квітки зібрані в суцвіття, довжина якого може сягати до 25 см. Як тільки гортензія зацвітає, то квіти білого кольору, а ближче до осені— квітки міняють свій колір на яскраво-рожевий.

Посадка: яма повинна бути в глибину 35-40 см, а в ширину 55 х 70 см. Відстань від інших рослин повинна бути не менше 2.5-3 м.

Поради щодо догляду та вирощування: грунт повинен бути вологий та дренований, а також підживлений добривами. Гортензія любить сонячні місця. Обрізати кущ потрібно весною, але важливо встигнути до початку руху соку в рослині.

Гортензія деревовидна Анабель, р9
Код товара: 150-202
Гортензія Анабель – самий популярний сорт деревовидної гортензії. Характеризується як декоративний кущ з розкидистою кроною, цвіте кожного року великими сніжними кульками, які не в’януть.
79 грн
купити
Гортензія macrophylla Blue wave
Код товара: 01КС-92
Гортензія macrophylla Blue wave – декоративний листяний кущ з високими темпами росту( 15-20 см. За рік ). Листя великі, супротивні, опушені, темно-зеленого кольору. Квіти зібрані в зонтичні суцвіття. Для регулювання кольору можна додавати сульфат алюмінію (3 гр /1 л води). Для підвищення рясності цвітіння гортензію підливають.
Гортензія крупнолиста Альпенглюхен (Alpengluhen)
Код товара: 180-008
Гортензія Альпенглюхен - декоративний кущ з густою кроною, яка в період цвітіння повністю вкривається рожевими бутонами. Цей сорт можна вирощувати в горщику, таким чином прикрасити балкон, терасу чи внутрішній двір. На зиму занести її в підвал, а весною, починаючи з підвіконня, коли рослинка набереться сил, зможете знову винести на двір.
306 грн
купити