Гортензія метельчаста Sundae fraise, р 9
есть в наличии
79 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:СГО01
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р 9.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Гортензія метельчаста Sundae fraise— прекрасний кущ, виведений у Франції. Приваблює погляди, під час цвітіння, прекрасними суцвіттями у вигляді полуничного морозива. Висотою 1-1.5 м.

Квіти: дрібненькі квітки зібрані в суцвіття, довжина якого може сягати до 25 см. Як тільки гортензія зацвітає, то квіти білого кольору, а ближче до осені— квітки міняють свій колір на яскраво-рожевий.

Посадка: яма повинна бути в глибину 35-40 см, а в ширину 55 х 70 см. Відстань від інших рослин повинна бути не менше 2.5-3 м.

Поради щодо догляду та вирощування: грунт повинен бути вологий та дренований, а також підживлений добривами. Гортензія любить сонячні місця. Обрізати кущ потрібно весною, але важливо встигнути до початку руху соку в рослині.

Гортензія пильчаста Блу Бьорд, р9
Код товара: 150-203
Гортензія Блу Бьорд - сорт, який прибув до нас з Японії. Цей сорт невибагливий у догляді та до умов вирощування. Цінується за дивовижно красиві квіти синього кольору, які зібрані в суцвіття-шапки, які нагадують собою парасольки.
Гортензія Endless Summer Twist and Shout
Код товара: 01КС-91
Гортензія Endless Summer Twist and Shout - один з найгарніших кущів свого виду. Суцвіття пишні, набувають забарвлення залежно від кислотності ґрунту (голубий-рожевий). Листя в осінню пору набуває темно- бордового відтінку. Інколи суцвіття можуть бути різних кольорів.
Гортензія деревовидна Анабель, р9
Код товара: 150-202
Гортензія Анабель – самий популярний сорт деревовидної гортензії. Характеризується як декоративний кущ з розкидистою кроною, цвіте кожного року великими сніжними кульками, які не в’януть.