Гортензія метельчаста Sundae fraise, р 9
есть в наличии
79 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:СГО01
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р 9.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Гортензія метельчаста Sundae fraise— прекрасний кущ, виведений у Франції. Приваблює погляди, під час цвітіння, прекрасними суцвіттями у вигляді полуничного морозива. Висотою 1-1.5 м.

Квіти: дрібненькі квітки зібрані в суцвіття, довжина якого може сягати до 25 см. Як тільки гортензія зацвітає, то квіти білого кольору, а ближче до осені— квітки міняють свій колір на яскраво-рожевий.

Посадка: яма повинна бути в глибину 35-40 см, а в ширину 55 х 70 см. Відстань від інших рослин повинна бути не менше 2.5-3 м.

Поради щодо догляду та вирощування: грунт повинен бути вологий та дренований, а також підживлений добривами. Гортензія любить сонячні місця. Обрізати кущ потрібно весною, але важливо встигнути до початку руху соку в рослині.

Гортензія волотиста Лаймлайт, р9
Код товара: 150-200
Гортензія волотиста Лаймлайт - швидкорослий декоративний кущ, який цінується за морозостійкість та неймовірні декоративні якості. Сорт має міцні стебла, що дозволяє йому витримувати вагу великих суцвіть, завдяки цьому кущ не розвалюється і не потребує опори. Саме тому ландшафтні дизайнери часто використовують саме Лаймлайт
79 грн
купити
Гортензія волотиста Мега Мінді, р 9
Код товара: 150-201
Гортензія Мега Мінді - сорт, який має самі великі суцвіття серед квітучих кущів. Надежить до унікальної колекції популярних сортів Європи. Родзинкою сорту є його суцвіття, які не розвалюються від своєї ваги. Спочатку квіти мають кремово-білий колір, а потім стають рожево-червоними. Використовують для створення композицій.
79 грн
купити
Гортензія крупнолиста «Боденсі»
Код товара: 150-007
Гортензія крупнолиста «Боденсей» ― прекрасний низькорослий квітучий кущ.
299 грн
купити