Гортензія крупнолиста «Боденсі»
есть в наличии
299 грн
в избранное купити
Тип:квітучий кущ
Артикул:150-007
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Гортензія крупнолиста «Боденсей» ―  прекрасний низькорослий квітучий кущ.

Висота не перевищує 50-60 см, а ширина до 100-120 см.

Листя велике, краї зубчасті. Колір листя темно-зелений з добре вираженими жилками.

Квіти дрібні, 5-ти пелюсткові. Зібрані у великі кулясті та пишні китиці. Забарвлення квітів коливається від світло-блакитного до насиченого блакитного кольору. Цвіте з середини літа і аж до початку осені.

Гортензію на зиму потрібно вкривати. В суху погоду бажано підливати рослину. При бажанні можна формувати кущ до потрібної форми.

Використовують гортензію для одиночних посадок, вздовж доріжок та бордюрів. Також її можна висаджувати на балконах чи терасах.

Гортензия волотиста Фантом
Код товара: 01КС-54
Гортензія paniculata Phantom – декоративний кущ з великим суцвіттям. Висота-1,5-2 м; Колір суцвіть- білі, світло-рожеві.
Гортензія serrata Grayswood
Код товара: 01КС-95
Гортензія serrata Grayswood – невеликий за розмірами декоративний кущ округлої форми. Досягає висоти 0,9 м. Рясне цвітіння наступає у червні. Залежно від кислотності ґрунту квіти набувають різного окрасу (червоний- фіолетовий). Листя зеленого кольору, на осінь червоніє, що підвищує декоративність цього сорту.
Гортензія деревовидна Анабель
Код товара: БА01
Гортензія деревовидна Анабель являє собою округлий кущ, що сягає 100-15 0 у висоту. Рослина листопадна, швидко росте. Цвіте з середини липня білосніжними квітами.
252 грн
купити