Гортензія крупнолиста «Боденсі»
есть в наличии
299 грн
в избранное купити
Тип:квітучий кущ
Артикул:150-007
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Гортензія крупнолиста «Боденсей» ―  прекрасний низькорослий квітучий кущ.

Висота не перевищує 50-60 см, а ширина до 100-120 см.

Листя велике, краї зубчасті. Колір листя темно-зелений з добре вираженими жилками.

Квіти дрібні, 5-ти пелюсткові. Зібрані у великі кулясті та пишні китиці. Забарвлення квітів коливається від світло-блакитного до насиченого блакитного кольору. Цвіте з середини літа і аж до початку осені.

Гортензію на зиму потрібно вкривати. В суху погоду бажано підливати рослину. При бажанні можна формувати кущ до потрібної форми.

Використовують гортензію для одиночних посадок, вздовж доріжок та бордюрів. Також її можна висаджувати на балконах чи терасах.

Гортензія волотиста Літл Лайм (Little Lime)
Код товара: 180-003
Гортензія Літл Лайм - невеликий листопадний кущ з ароматними зеленого відтінку квітами. Однією з особливостей цього сорту - це те, що вона може рости і в контейнері, тобто можна прикрасити терасу, балкон або ганок. В ландшафтному дизайні найчастіше використовують як солітер.
340 грн
купити
Гортензія садова Сібілла (Sibilla) 20-40 см
Код товара: 180-010
Гортензія Сібілла - невисокий кущ, який зможе прикрасити Ваш садок, особливо в період цвітіння з липня по вересень, сусіди будуть заздрити неймовірній красі
Гортензія крупнолиста Фройденштейн (Freudenstein)
Код товара: 180-013
Гортензія Фройденштейн - багаторічний листопадний кущ, який користується шаленою популярністю, особливо з початком періоду цвітіння - середини літа. Її любять за невибагливість та високу декоративність.