Гортензія крупнолиста «Боденсі»
есть в наличии
299 грн
в избранное купити
Тип:квітучий кущ
Артикул:150-007
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Гортензія крупнолиста «Боденсей» ―  прекрасний низькорослий квітучий кущ.

Висота не перевищує 50-60 см, а ширина до 100-120 см.

Листя велике, краї зубчасті. Колір листя темно-зелений з добре вираженими жилками.

Квіти дрібні, 5-ти пелюсткові. Зібрані у великі кулясті та пишні китиці. Забарвлення квітів коливається від світло-блакитного до насиченого блакитного кольору. Цвіте з середини літа і аж до початку осені.

Гортензію на зиму потрібно вкривати. В суху погоду бажано підливати рослину. При бажанні можна формувати кущ до потрібної форми.

Використовують гортензію для одиночних посадок, вздовж доріжок та бордюрів. Також її можна висаджувати на балконах чи терасах.

Гортензія paniculata Perle d'Automne
Код товара: 01КС-93
Гортензія paniculata Perle d'Automne - граціозний, витривалий чагарник. Суцвіття -15-20 см в діаметрі. Квіти біло-рожеві, восени при сонячній експозиції розташування куща вони стають червоні. Період цвітіння з липня по вересень. Гарні тенденції росту у півтіні. Цей сорт менш вибагливий, ніж інші до якості ґрунту. Гортензія добре росте на ґрунті без додавання вапна, злегка кислому, збагаченому перегноєм.
Гортензія волотиста Тардіва
Код товара: ГХ02
Гортензія волотиста Тардіва — кущ, який відрізняється від своїх родичів пізнім цвітінням. Використовують для складання зимових букетів. Також чудовий варіант для створення огорож та міксбордерів.
Гортензія serrata Santiago
Код товара: 01КС-89
Гортензія serrata Santiago – гарний декоративний кущ округлої форми з рясним цвітінням. Добре росте в напівтіні. Листя ближче до осені набуває червоного відтінку. Цвіте тривалий період.