Гортензія крупнолиста Альпенглюхен (Alpengluhen)
есть в наличии
306 грн
в избранное купити
Тип:квітучий кущ
Артикул:180-008
Латинское название:Hydrangea macrophylla
Размер:20-40 см
Контейнер: 5 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Гортензія Альпенглюхен - декоративний кущ з густою кроною, яка в період цвітіння повністю вкривається рожевими бутонами. Цей сорт можна вирощувати в горщику, таким чином прикрасити балкон, терасу чи внутрішній двір. На зиму занести її в підвал, а весною, починаючи з підвіконня, коли рослинка набереться сил, зможете знову винести на двір.

Розміри: в дорослому віці досягає 120 см у висоту та ширину.

Квіти: великі, зібрані у суцвіття по 20-25 см, темно-рожевого або червоного кольорів.

Період цвітіння: з липня і до кінця серпня.

Особливості: потребує укриття на зиму, цвіте на минулорічних пагонах, садити потрібно в місцях з розсіяним світлом, щоб сонце було не палючим. Для стоврення живоплотів потрібно дотримуватися відстані при посадці - 1 м.

 

Гортензія деревовидна Анабель, р9
Код товара: 150-202
Гортензія Анабель – самий популярний сорт деревовидної гортензії. Характеризується як декоративний кущ з розкидистою кроною, цвіте кожного року великими сніжними кульками, які не в’януть.
79 грн
купити
Гортензія Endless Summer Twist and Shout
Код товара: 01КС-91
Гортензія Endless Summer Twist and Shout - один з найгарніших кущів свого виду. Суцвіття пишні, набувають забарвлення залежно від кислотності ґрунту (голубий-рожевий). Листя в осінню пору набуває темно- бордового відтінку. Інколи суцвіття можуть бути різних кольорів.
Гортензія садова рожева, р9
Код товара: 150-210
Гортензія рожева - середньорослий кущ, на якому утворюються рожеві суцвіття, які схожі на кульки. Висаджувати рекомендується на місцях, де половина для тінь. Ідеальна в композиціях та в поєданнні з іншими культурами.