Гортензія крупнолиста Альпенглюхен (Alpengluhen)
есть в наличии
306 грн
в избранное купити
Тип:квітучий кущ
Артикул:180-008
Латинское название:Hydrangea macrophylla
Размер:20-40 см
Контейнер: 5 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Гортензія Альпенглюхен - декоративний кущ з густою кроною, яка в період цвітіння повністю вкривається рожевими бутонами. Цей сорт можна вирощувати в горщику, таким чином прикрасити балкон, терасу чи внутрішній двір. На зиму занести її в підвал, а весною, починаючи з підвіконня, коли рослинка набереться сил, зможете знову винести на двір.

Розміри: в дорослому віці досягає 120 см у висоту та ширину.

Квіти: великі, зібрані у суцвіття по 20-25 см, темно-рожевого або червоного кольорів.

Період цвітіння: з липня і до кінця серпня.

Особливості: потребує укриття на зиму, цвіте на минулорічних пагонах, садити потрібно в місцях з розсіяним світлом, щоб сонце було не палючим. Для стоврення живоплотів потрібно дотримуватися відстані при посадці - 1 м.

 

Гортензія serrata Santiago
Код товара: 01КС-89
Гортензія serrata Santiago – гарний декоративний кущ округлої форми з рясним цвітінням. Добре росте в напівтіні. Листя ближче до осені набуває червоного відтінку. Цвіте тривалий період.
Гортензія paniculata Perle d'Automne
Код товара: 01КС-93
Гортензія paniculata Perle d'Automne - граціозний, витривалий чагарник. Суцвіття -15-20 см в діаметрі. Квіти біло-рожеві, восени при сонячній експозиції розташування куща вони стають червоні. Період цвітіння з липня по вересень. Гарні тенденції росту у півтіні. Цей сорт менш вибагливий, ніж інші до якості ґрунту. Гортензія добре росте на ґрунті без додавання вапна, злегка кислому, збагаченому перегноєм.
Гортензия волотиста Фантом
Код товара: 01КС-54
Гортензія paniculata Phantom – декоративний кущ з великим суцвіттям. Висота-1,5-2 м; Колір суцвіть- білі, світло-рожеві.