Тип
Об'ем тари
Вік
Висота
Цена
0 грн
2300 грн
Гортензія волотиста Кенделайт
Код товара: БА653
Вимоги: сонце, напівтінь, полюбляє вологу, але без застою води, дренаж, грунт кислий Морозостійкість до -30 градусів, якщо очікуєте сильну зиму, краще укрити Використання: алея, солітер, композиція, живоплід
525 грн
купити
Гортензія волотиста Лаймлайт, р9
Код товара: 150-200
Гортензія волотиста Лаймлайт - швидкорослий декоративний кущ, який цінується за морозостійкість та неймовірні декоративні якості. Сорт має міцні стебла, що дозволяє йому витримувати вагу великих суцвіть, завдяки цьому кущ не розвалюється і не потребує опори. Саме тому ландшафтні дизайнери часто використовують саме Лаймлайт
69 грн
купити
TOP-продаж
Гортензія Пінк Даймонд
Код товара: БА622
Розмір куща: Висота 2 м, Ширина - 2 м Розмір суцвіття: 20-30 см, витянуті. Колір суцвіття: спочтку білий, потім рожевий, а в кінці цвітіння з червоним відтінком. Підходить до зрізу.
525 грн
купити
Новинка
Гортензія волотиста Лаймлайт 'Limelight' на штамбі
Код товара: БА504
Розмір: Висота штамбу- 1-1,3 м. Шапочка пишна та округла Розмір суцвіття: 16-25 см у довжину. Колір суцвіття: білий з салатовим відтінком. Період цвітіння: початок літа - перші заморозки.
2300 грн
купити
Гортензія метельчаста Vanille fraise, р9
Код товара: СГО02
Гортензія метельчаста Vanille fraise—прекрасний кущ, кулястої форми. Приваблює погляди своїми квітами.
79 грн
купити
Гортензія деревовидна Анабель, р9
Код товара: 150-202
Гортензія Анабель – самий популярний сорт деревовидної гортензії. Характеризується як декоративний кущ з розкидистою кроною, цвіте кожного року великими сніжними кульками, які не в’януть.
69 грн
купити
Гортензія Вімс Ред (Wim's Red)
Код товара: БА501
Розмір куща: Висота - 150-200 см, Ширина - 150-200 см Розмір суцвіття: 30-35 см у довжину, видовжені. Колір суцвіття: змінюється з білого в рожевий та потім у бордовий. Період цвітіння: червень - вересень Вимоги до вирощування: сонце, напівтінь. Грунт вологий, дренований, родючий, підкислений.
858 грн
купити
Гортензія волотиста Мега Мінді, р 9
Код товара: 150-201
Гортензія Мега Мінді - сорт, який має самі великі суцвіття серед квітучих кущів. Надежить до унікальної колекції популярних сортів Європи. Родзинкою сорту є його суцвіття, які не розвалюються від своєї ваги. Спочатку квіти мають кремово-білий колір, а потім стають рожево-червоними. Використовують для створення композицій.
69 грн
купити
Гортензія волотиста Ваніла Фрайз ' Vanille Fraise '
Код товара: БА502
Розмір куща: Висота -1,5-2 м , Ширина - 1,8 м Розмір суцвіття: у довжину 30 см, у ширину 20 см. Колір суцвіття: змінюється, білий переходить з низу до верху у яскраво-рожевий, а потім у малиновий. Цвіте рясно. Період цвітіння: липень-вересень, іноді до жовтня.
525 грн
купити
Гортензія волотиста Меджікал Кендл (Magical Candle)
Код товара: 180-002
Гортензія Меджікал Кендл - чудовий кущ, який популярний через свої красиві та привабливі квіти. Висаджують в парках та садах, найчастіше грає головну роль на фоні газону.
340 грн
купити
Гортензія деревовидна Анабель
Код товара: БА01
Гортензія деревовидна Анабель являє собою округлий кущ, що сягає 100-15 0 у висоту. Рослина листопадна, швидко росте. Цвіте з середини липня білосніжними квітами.
Гортензія Бомбшелл (Bombshell)
Код товара: БА500
Період цвітіння: липень - жовтнь. Розмір куща: Висота - 80-100 см, Ширина - 90-120 см з безліччю пагонів, компактний. Вимоги до вирощування: сонце або півтінь. Грунт зволожений, родючий.
190 грн
купити
Гортензія волотиста Літл Лайм (Little Lime)
Код товара: 180-003
Гортензія Літл Лайм - невеликий листопадний кущ з ароматними зеленого відтінку квітами. Однією з особливостей цього сорту - це те, що вона може рости і в контейнері, тобто можна прикрасити терасу, балкон або ганок. В ландшафтному дизайні найчастіше використовують як солітер.
Гортензія метельчаста Sundae fraise, р 9
Код товара: СГО01
Гортензія метельчаста Sundae fraise— прекрасний кущ, виведений у Франції. Приваблює погляди, під час цвітіння, прекрасними суцвіттями у вигляді полуничного морозива. Висотою 1-1.5 м.
Гортензія деревовидна Грандіфлора
Код товара: 180-001
Гортензія "Грандіфлора" - листопадний кущ, який може жити до 40 років. Люблять її за величність, швидкий ріст та невибагливість у догляді. Використовують для поодиноких та групових посадок, живих огорож, також садять в парках.
Гортензія садова рожева, р9
Код товара: 150-210
Гортензія рожева - середньорослий кущ, на якому утворюються рожеві суцвіття, які схожі на кульки. Висаджувати рекомендується на місцях, де половина для тінь. Ідеальна в композиціях та в поєданнні з іншими культурами.
Гортензія волотиста Полярний Ведмідь, р9
Код товара: 150-209
Гортензія Полярний Ведмідь або 'Polar Bear' - сорт, який був виведений в результаті схрещування сортів "Гандіфлора" та "Лаймлайт". Гортензія - це декоративний, високорослий кущ, який цвіте з середини літа і до морозів (суцвіття можна залишати на зиму). "Полар Беар" витримує морози до -40С, звідки й назва.
Гортензия волотиста Фантом
Код товара: 01КС-54
Гортензія paniculata Phantom – декоративний кущ з великим суцвіттям. Висота-1,5-2 м; Колір суцвіть- білі, світло-рожеві.
Гортензія пильчаста Блу Бьорд, р9
Код товара: 150-203
Гортензія Блу Бьорд - сорт, який прибув до нас з Японії. Цей сорт невибагливий у догляді та до умов вирощування. Цінується за дивовижно красиві квіти синього кольору, які зібрані в суцвіття-шапки, які нагадують собою парасольки.