Гортензия деревовидна «Анабель», посадка та догляд

 Гортензія «Анабель» вважається одним із самих популярних сортів, який був відкритий та родом із США. Це листопадний кущ, який за рік дає приріст в 10-15 см у висоту, має високу морозостійкість (до - 40 С). Висота дорослого куща від 250 до 300 см в дикому середовищі, а в культурному 150-200 см.

Hydrange-02

 «Анабель» найкраще цвіте на сонячних ділянках без протягів, але й непогано себе почуває в напівтіні. Непогано витримує посуху, але краще слідкувати за поливом, щоб листки не в’яли.

  Цікавим фактом є те, що цей сорт здатний цвісти і зберігати свою декоративність до50 років на одному й тому ж місці.

Посадка

  Найважливішим є правильно підібране місце, завдяки цьому Ви надовго забудете про пересадку на інше місце. В ідеалі – це місце без протягів, без палючого сонця цілий день і напівтінь в першій половині дня. Гортензія любить вологу, тому біля неї поблизу не мають рости дерева та кущі з великою кореневою системою.

0086_2.2

 «Анабель» необхідно висаджувати в гарно-дренований грунт з нейтральним або кислим рН. При посадці гортензії особливостей немає, просто висаджуєте в грунт та доглядаєте, як при звичайній посадці рослини, але поливати потрібно часто і рясно, поки надземна частина не зміцніє.

Догляд

 Для кращих умов росту та цвітіння гортензії, необхідно удобрювати землю в кінці травня та в перших місяцях червня.

 Після посадки потрібно підтримувати вологість ґрунту за допомогою мульчування, яка захистить кореневу систему від перегріву.

754548

 Обрізка грає визначну роль в формуванні куща та здоров’ї рослини. Найкращий період – кінець осені. Обрізають лише старі та пошкоджені стебла, які цвіли та укоротити їх до 5 см,  інші просто зрізати.