Годжі Korean Big
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КС-22
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Годжі Korean Big – унікальний плодоносний кущ, який не має рівних за своїми лікувальними властивостями.  рослина. Це листопадний кущ висотою 2-3м.

Ягода червоно-оранжевого кольору, овальної форми довжиною до 2 см, яка містить скарбницю природніх мікроелементів та амінокислот. На смак солодка з гіркуватим присмаком.

Термін дозрівання: ягоди годжі збирають з серпня по жовтень.

Використання: Плоди споживають свіжими і сушеними, додаючи до страв і напоїв.

З дорослого куща можна зібрати  6-8 кг ягід. Рослина морозостійка, немає вимог до грунту, добре росте на сонці і у півтіні.

Цілющі властивості: Регулярне споживання ягід Годжі затримує процеси старіння, зміцнює суглоби і кістки, підвищує імунітет, відновлює зір, нормалізує рівень цукру та холестирину в крові, допомагає схуднути.

ДЛЯ ХОРОШОГО ПЛОДОНОШЕННЯ НЕОБХІДНО ВИСАДЖУВАТИ 2 КУЩІ РІЗНИХ СОРТІВ.

 

Замовити Годжі Korean Big можна за тел. (097) 698-85-64
(063) 974-42-21
(099) 538-94-02 або зробивши замовлення на сайті.

Годжі Світ Лайфбері
Код товара: 90-122
Годжи (Sweet Lifeberry) – плодова рослина, відрізняється своїми лікувальними властивостями. Незамінна у профілактиці багатьох хвороб шлунково-кишкового тракту, діабету, при порушенні обміну речовин. Починає плодоносити з кінця травня по кінець вересня, самі цінні плоди в серпні.
79 грн
купити
Годжі Korean Big
Код товара: 01КС-22
Годжі Korean Big – унікальний плодоносний кущ, який не має рівних за своїми лікувальними властивостями. Це листопадний кущ висотою 2-3м.
Годжі Тібетське
Код товара: 90-121
Годжі Тібетське – надзвичайно цілюща і високоврожайна рослина.
79 грн
купити