Тип
Об'ем тари
Вік
Цена
0 грн
73 грн
Годжі Тібетське
Код товара: 90-121
Годжі Тібетське – надзвичайно цілюща і високоврожайна рослина.
69 грн
купити
Годжі Світ Лайфбері
Код товара: 90-122
Годжи (Sweet Lifeberry) – плодова рослина, відрізняється своїми лікувальними властивостями. Незамінна у профілактиці багатьох хвороб шлунково-кишкового тракту, діабету, при порушенні обміну речовин. Починає плодоносити з кінця травня по кінець вересня, самі цінні плоди в серпні.
69 грн
купити
Годжі Люсьєт
Код товара: ФС01
Годжи (Lyciet) – рослина, яка здатна переносити заморозки і відрізняється раннім плодоношенням. Формуються великі ягідки.
Годжі (Lycium barbarum)
Код товара: СО7
Годжі (Lycium barbarum) - високий листяний чагарник. Квіти світло -рожевого кольору. Ягоди червоні, соковиті з кислим присмаком.
Годжі Korean Big
Код товара: 01КС-22
Годжі Korean Big – унікальний плодоносний кущ, який не має рівних за своїми лікувальними властивостями. Це листопадний кущ висотою 2-3м.

Саджанці годжі

  Годжі (або дереза звичайна) – повзучий кущ, батьківщиною якого є Тібет. Саджанці годжі у дорослому віці можуть досягати 3-5 метрів. Плодоносити починає рано, ягоди годжі можна збирати вже на 2-3 рік.

  Саджанці годжі висажують не тільки через плоди, ще вони мають цікавий декоративний вигляд через сіруватий відтінок кори та біло-фіолетові квіти, якими можна милуватися з початку літа до осені.

  Плоди саджанців годжі мають в своєму складі багато корисних компонентів. Невелика кількість ягід в день дасть змогу отримати добову норму корисних речовин для Вашого організму.

Де купити годжі

  Купити годжі тібетське в інтернет магазині «Зелено» дуже легко. Можете самостійно оформити замовлення на сайті або зателефонувати за вказаними телефонами і менеджер оформить замовлення.

 В садовому центрі «Зелено» саджанці годжі знаходяться в контейнерах, тобто мають уже сформовану кореневу систему. Вам достатньо буде перевалити годжі з горщика в посадкову яму та слідкувати за поливом.