Гіностема
есть в наличии
140 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:01КС-19
Латинское название:Gynostemma pentaphyllum
Размер:
Контейнер:2-4 л.
Виращено:2-3 года
задати запитання спеціалісту

Гіностема (трава безсмертя) – рослина, що допомагає затримати фізичний процес старіння, покращує пам’ять та підвищує імунітет.
Це трав’яниста витка рослина, що може сягати до 8 м у висоту.
Листки:світло-зелені, складні (п’ятипальчасті), краї листків мають зубчики. Особливо красиво листя виглядає восени, коли стає червоно-багряним.
Квіти: незвичайні, чимось схожі на зірочки, салатового кольору.
Плоди: округлі ягоди чорного кольору.
Цілющі властивості: гіностема, крім вище перерахованих ознак, допомагає очистити організм від токсинів, знижує стрес і нервозність. Лікувальними є молоденькі пагони і листочки. Вони мають велику кількість антиоксидантів, вітамінів та мікроелементів, що так потрібні нашому організму!
Використання: гіностема, окрім лікувальних властивостей, має і декоративні якості. Вона з радістю прикрасить непоказну стіну, парках чи бесідку.
Посадка: гіностема потребує родючих грунтів, це має бути добре освітлене місце, проте не пряме сонце. Вона прекрасно може рости на Вашому балконі чи терасі і не тільки. Гіностему можна вирощувати прямо у себе на кухні або в іншому приміщенні.
Важливо: гіностема потребує на зиму укриття.
Купити гіностему можна прямо у нас сайті або за телефонами. Зателефонуйте нам
(097) 698-85-64
(063) 974-42-21
(099) 538-94-02

Гіностема
Код товара: 01КС-19
Гіностема (трава безсмертя) – рослина, що допомагає затримати фізичний процес старіння, покращує пам’ять та підвищує імунітет. Це трав’яниста витка рослина, що може сягати до 8 м у висоту.
140 грн
купити