Гладіолус великоквітковий «Оскар», 4шт.
Немає в наявності
33 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01С-123
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

 Гладіолус великоквітковий  «Оскар» відрізняється пишними яскраво-червоними квітами, що стануть справжньою окрасою Вашої літньої клумби.

Самі  квітки дуже великі (10-12 см в діаметрі), мають форму воронки. Неповторне цвітіння «Оскара» триває більше 30 днів! Він просто мусить зайняти почесне місце у Вашому саду!

Період цвітіння: липень-вересень, він залежить від періоду посадки.

 

Гладіолуси найкраще висаджувати невеличкими групками на сонячних чи злегка тінистих місцях. Грун має бути добре дренованим без застою води.

 

Гладіолуси висаджують на глибину 10-15 см, все залежить від величини посадкого матеріалу. Відстань має бути близько 15 см.

 

Важливо: гладіолуси не переносять мінусових температур, тому їх на зиму викопують, а весною знову висаджують.

 

Використання у дизайні: Гладіолус « Оскар» висаджують на клумбах та у контейнерах, створюючи неповторний оксамитовий акцент. Ця квітка чудово підходить для створення букетів, адже вони довго можуть стояти у вазі.


Гладіолус великоквітковий «Оскар», 4шт.
Код товара: 01С-123
Гладіолус великоквітковий «Оскар» відрізняється пишними яскраво-червоними квітами, що стануть справжньою окрасою Вашої літньої клумби.
Гладіолус «Перспектива», 4 шт.
Код товара: 01С-124
Гладіолус «Перспектива» має красиві бузкові квіти з фіолетовою серединкою, кольори дуже гарно поєднуються в одній квітці.