Гейхера 'Palace Purple'
есть в наличии
110 грн
в избранное купити
Тип:багаторічник
Артикул:30-505
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С1.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Гейхера "'Palace Purple'"― гарний та пишний вічнозелений багаторічник. Особливістю його є великі красиві листки та ніжні квіти.

Висота гейхери досягає 30-40 см.

Листки великі, округлої форми з зубчастими краями. Забарвлені листочки зверху в темно-зелений колір з бронзовим відтінком, а знизу вони насиченого пурпурного кольору з зеленими прожилками.

Квіти на довгих та високих стеблах. Вони маленькі, схожі на дзвоники, забарвлені в ніжно-рожевий колір. На одному стеблі квіток близько25-30 штук.

В основному гейхеру використовують для висадки біля бордюрів, в альпінаріях, для озеленення штучних водойм.

Гейхера стійка до морозів, різних хвороб. Цвіте протягом трьох місяців. Починає радувати око з приходом ранньої весни, коли розтане сніг.

Новинка
Гейхера 'Rex Purple'
Код товара: 120-511
Гейхера Rex Purple – рахується новинкою 2018 року!!! Відрізняється довгим цвітіння і великими розмірами, а головною особливістю є її неймовірного кольору листя. Чудово поєднується з іншими сортами та багаторічниками.
170 грн
купити
Гейхера "Епл Крісп"
Код товара: НН-007
Гейхера «Епл Крісп» – кущ, компактної форми з красивими зеленими м’ясистими листками. Дуже часто висаджують біля водойм або в поєднанні з іншими сортами.
89 грн
купити
Гейхера 'Palace Purple'
Код товара: 30-505
Гейхера 'Palace Purple" ― гарний та пишний вічнозелений багаторічник. Особливістю його є великі красиві листки та ніжні квіти.
110 грн
купити