Тип
Об'ем тари
Вік
Висота
Цена
89 грн
170 грн
Гейхера Тапестрі (Tapestry)
Код товара: БА800
Вимоги: невибагливий, сонце або напівтінь, гарно переносить коливання температур, морозостійкий. Використання: бордюр, передній план композиції, низькорослі клумби, гарно виглядає у горщиках на веранді
Гейхера мікс
Код товара: БА810
Вимоги: краще себе почуває у напівтіні, не любить застою води, тому використовуйте дренаж та поливайте помірно Використання: Гарно себе почуває у контейнерах, тому можна висаджувати у декоративні горщики та залишати на веранді. Також можна висаджувати у відкритий грунт. Доповнює композиції, гарно виглядає з хвойними рослинами.
Гейхера Папріка (Paprika)
Код товара: БА801
Яскравий та невибагливий багаторічник Розмір: висота 20 см, ширина 40 см Колір листя: помаранчевий, червоний
110 грн
купити
Гейхера Cascade Down
Код товара: РБ001
Гейхера Cascade Down - сорт з темним фіолетово-коричневим листям і сріблястим малюнком.
Гейхера 'Palace Purple'
Код товара: 30-505
Гейхера 'Palace Purple" ― гарний та пишний вічнозелений багаторічник. Особливістю його є великі красиві листки та ніжні квіти.
Гейхера "Епл Крісп"
Код товара: НН-007
Гейхера «Епл Крісп» – кущ, компактної форми з красивими зеленими м’ясистими листками. Дуже часто висаджують біля водойм або в поєднанні з іншими сортами.
Гейхера "New Clothes"
Код товара: 25-013
Гейхера "New Clothes" – трав’янистий багаторічник, який відрізняється своєю невибагливістю та стійкістю до зовнішніх подразнень.
Новинка
Гейхера 'Rex Purple'
Код товара: 120-511
Гейхера Rex Purple – рахується новинкою 2018 року!!! Відрізняється довгим цвітіння і великими розмірами, а головною особливістю є її неймовірного кольору листя. Чудово поєднується з іншими сортами та багаторічниками.