Фундук Варшавський червоний
есть в наличии
250 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:35-002
Латинское название:
Размер:
Контейнер:закритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Фундук Варшавський червоний - невеликий чагарник, який вирізняється своїм декоративним виглядом та смачними, корисними горіхами. Досягає висоти - 5 м, крона - 6 м. Чудові тенденції росту у молодому віці, але під час плодоношення ростові процеси сповільнюються.

Плоди: яйцевидні, смачні, захищені бурою оболонкою. Сорт -високоврожайний, вступає у плодоношення на 3-4 рік після посадки.

Умови місцезростання: полюбляє сонячні ділянки. Стійкий до посухи. До ґрунтів не вибагливий, проте, добре росте на легких, нейтральних ґрунтах.

Морозостійкість: молоді пагони можуть підмерзати, якщо чагарник зростає на перезволоженому ґрунті.

Фундук Вебба
Код товара: 70-011
Фундук Вебба – цінний сорт, який являє собою сильнорослий кущ. Характеризується високою зимостійкістю та невибагливістю у догляді. Іноді використовують, як живу огорожу.
Фундук Варшавський червоний
Код товара: 35-002
Фундук Варшавський червоний - пишний чагарник, який вирізняється своїм декоративним виглядом та смачними, корисними горіхами. Досягає висоти - 5 м, крона - 6 м. Чудові тенденції росту у молодому віці, але під час плодоношення ростові процеси сповільнюються.
250 грн
купити
Фундук Галле
Код товара: 110-002
Фундук Галле - один з найбільш цінних сортів ліщини. Рослина виростає до 3-4 м у висоту, як правило, досягає її за кілька років.