Фундук Косфорд
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:110-003
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Фундук Косфорд - сорт, який потребує особливої уваги. Косфорд є хорошим запильником для багатьох інших ліщин і є хорошим вибором, якщо ви починаєте свій власний фруктовий сад. Плодоношення починається влітку, вже в кінці літа і аж до осені можна збирати врожай. Дуже добре підходить для використання як у свіжому вигляді, так і для смаження та приготування їжі. Фундук є хорошим джерелом білка.

"Косфорд" віддає перевагу прохолодному клімату, що буде оптимальним для хорошого виробництва. Садять в сонячному місці, на добре дренованих ґрунтах. 

Фундук Гарібальді
Код товара: 110-006
Фундук Гарібальді – середньоранній англійський сорт, виведений селекціонером Веббом. Характеризується високою врожайністю та самоплідністю, має солодкі та дещо сплющені до верхівки горішки.
Фундук (сіянець Варшавського червоного)
Код товара: СФ04
Фундук (сіянець Варшавського червоного) – велике насіння високоврожайного сорту. Перевагами сіянців є морозостійкість, адаптованість до умов навколишнього середовища. Стійкість до хворіб.
Фундук Варшавський червоний
Код товара: 35-002
Фундук Варшавський червоний - пишний чагарник, який вирізняється своїм декоративним виглядом та смачними, корисними горіхами. Досягає висоти - 5 м, крона - 6 м. Чудові тенденції росту у молодому віці, але під час плодоношення ростові процеси сповільнюються.