Фундук Галле
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:110-002
Латинское название:Corylus avellana
Размер:
Контейнер:корінь запакований.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Фундук Галле - один з найбільш цінних сортів ліщини. Рослина виростає до 3-4 м у висоту, як правило, досягає її за кілька років. Листки темно-зелені, схожі на на листя інших сортів фундука.

Плоди: з'являються в жовтні, проте, це компенсується в повній мірі,тому що плоди дуже великі, смачні (4-4,5г). Крім того, вони мають цікаве яскраве забарвлення.

Рекомендації по посадці: добре росте в легких ґрунтах з помірною вологістю. Він любить сонячні ділянки або злегка затінені. Сорт стійкий до морозу, але молоді рослини потрібно вкривати, щоб запобігти обмерзанню.


В основному ніяких перешкод для вирощування фундуку немає, для того, щоб ростити його в саду. Він винагородить Вас за всі зусилля. Відмінний сорт, що орієнтований на рясний урожай. Горіхи можна зберігати тривалий час, і до того ж, вони є джерелом вітамінів, мінералів і поживних речовин. Вони є чудовим доповненням до десертів та вишуканих страв, і не тільки солодких.

Фундук Галле
Код товара: 110-002
Фундук Галле - один з найбільш цінних сортів ліщини. Рослина виростає до 3-4 м у висоту, як правило, досягає її за кілька років.
Фундук Каталонський
Код товара: 110-007
Фундук Каталонський – багатий вітамінами та корисними мікроелементами.
189 грн
купити
Фундук Сирена (червонолистий)
Код товара: 110-004
Фундук Сирена червонолистий – має пурпурне листя під час розпускання, але до кінця літа має властивість зеленіти, тому окрім смачних горішків, він може стати цікавим елементом на подвір’ї.