Фундук Галле
есть в наличии
240 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:110-002
Латинское название:Corylus avellana
Размер:
Контейнер:10-12 л .
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Фундук Галле - один з найбільш цінних сортів ліщини. Рослина виростає до 3-4 м у висоту, як правило, досягає її за кілька років. Листки темно-зелені, схожі на на листя інших сортів фундука.

Плоди: з'являються в жовтні, проте, це компенсується в повній мірі,тому що плоди дуже великі, смачні (4-4,5г). Крім того, вони мають цікаве яскраве забарвлення.

Рекомендації по посадці: добре росте в легких ґрунтах з помірною вологістю. Він любить сонячні ділянки або злегка затінені. Сорт стійкий до морозу, але молоді рослини потрібно вкривати, щоб запобігти обмерзанню.


В основному ніяких перешкод для вирощування фундуку немає, для того, щоб ростити його в саду. Він винагородить Вас за всі зусилля. Відмінний сорт, що орієнтований на рясний урожай. Горіхи можна зберігати тривалий час, і до того ж, вони є джерелом вітамінів, мінералів і поживних речовин. Вони є чудовим доповненням до десертів та вишуканих страв, і не тільки солодких.

Фундук Доходний
Код товара: 70-006
Фундук Доходний – сорт середнього терміну достигання
Фундук Каталонський
Код товара: 110-007
Фундук Каталонський – багатий вітамінами та корисними мікроелементами.
Фундук Вебба
Код товара: 70-011
Фундук Вебба – цінний сорт, який являє собою сильнорослий кущ. Характеризується високою зимостійкістю та невибагливістю у догляді. Іноді використовують, як живу огорожу.