Форзиція 'Golden Nugget'
есть в наличии
66 грн
в избранное купити
Тип:квітучий кущ
Артикул:25-010
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Форзиція «Golden Nugget»  – ідеальний весняний кущ, коли після зими так хочеться зелені та краси, форзиція якраз вся покривається жовтим квітом. Гарно поєднується з хвойниками або іншими квітучими кущами. Найчастіше використовують в якості живоплоту або посадки вздовж доріжок.

Розміри: у висоту 1,5 метри, приблизно така ж ширина, але легко піддається стрижці та формуванню.

Листя: має дуже гарне листя, темно-зеленого кольору з видовженою формою.

Квіти: покривають весь кущ, яскравого золотого відтінку, середнього розміру.

Період цвітіння: весна.

Особливості та рекомендації: добре росте на сонці і в напівтіні, перевагою буде посадка на вологи та слабо кислих ґрунтах.

Форзиція variegate
Код товара: РБ19
Форзиція variegate - одна з найгарніших гібридних рослин даного виду. Основною декоративною ознакою є надзвичайні листки цієї рослини-яскравий зелений колір із золотистим обрамленням. Для зимівлі потрібне вкриття.
Форзиція Maluch
Код товара: 01КС-106
Форзиція Maluch – не швидкий за темпами росту кущ. Один з найнижчих серед свого виду. Характеризується раннім цвітінням. Квіти гарного, жовтого забарвлення. Вкривають всю довжину пагонів. Цвіте дуже рясно. В сурові зими підмерзає верхня частина рослини
Форзиція 'Golden Nugget'
Код товара: 25-010
Форзиція «Golden Nugget» – ідеальний весняний кущ, коли після зими так хочеться зелені та краси, форзиція якраз вся покривається жовтим квітом. Гарно поєднується з хвойниками або іншими квітучими кущами. Найчастіше використовують в якості живоплоту або посадки вздовж доріжок.
66 грн
купити