Флокс волотистий "Місс Еллі"
Немає в наявності
115 грн
в избранное
Тип:багаторічник
Артикул:150-402
Латинское название:Phlox paniculata
Размер:70-90 см
Контейнер:3 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Флокс волотистий «Місс Еллі»незвичайний сорт, який має квіти, які нагадують своєю формою зірочки, але рожевого з білю серединкою кольору. Можна використовувати як акцент на газоні, обережно необхідно поєднувати з іншими сортами, щоб не створити «кольорову пляму».

Розміри: висота куща 90-100 см.

Листя: зелене, тонке, продовгувате.

Період цвітіння: з липня і до осені.

Квіти: пелюстки схожі на зірочки, рожевого кольору з білими переливами, неймовірно гарні та незвичайні, мають приємний аромат, на стеблі велика кількість зібрана в суцвітті.

Особливості: морозостійкий, не любить кислих та глинистих ґрунтів, надає перевагу напівтіні.

Флокс волотистий "Давид" (білий)
Код товара: 150-403
Флокс волотистий «Давид» – невибагливий багаторічник, який користується великою популярністю. Якщо правильно підібрати сорти, то можна створити чудові композиції, які будуть тішити не тільки Вас, але й сусіди позаздрять.
115 грн
купити
Флокс шилоподібний 'Сноуфлейк'
Код товара: 150-003
Флокс шилоподібний «Сноуфлейк» – багаторічник, який покриває землю і створює чудовий візерунок, нагадуючи собою зелений килим з білими квіточками. Цей карликовий кущ створить додаткову ніжність та казку в садку, на альпійській гірці або на кам’яних схилах.
Флокс волотистий "Аметист" (фіолетовий)
Код товара: 150-404
Флокс волотистий «Аметист» – самий популярний багаторічник, який люблять за не вибагливість до умов вирощування та в догляді, неймовірне цвітіння та красиве поєднання кольорів. Найкраще виглядає з іншими сортами, таким чином вони створюють різноманітну палітру кольорів та чудові аромати.