Флокс волотистий "Аметист" (фіолетовий)
есть в наличии
115 грн
в избранное купити
Тип:багаторічник
Артикул:150-404
Латинское название:Phlox paniculata
Размер:50-60 см
Контейнер:3 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Флокс волотистий «Аметист»самий популярний багаторічник, який люблять за не вибагливість до умов вирощування та в догляді, неймовірне цвітіння та красиве поєднання кольорів. Найкраще виглядає з іншими сортами, таким чином вони створюють різноманітну палітру кольорів та чудові аромати.

Розміри: висота куща 80-150 см.

Листя: зелене, тонке, продовгувате.

Період цвітіння: з липня і до осені.

Квіти: фіолетово-синіх відтінків, не вигорають, в діаметрі до 4 см, в суцвітті незліченна кількість.

Особливості: висока зимостійкість, найкраще росте в напівтіні, тому що пряні сонячні промені обпалюють листя, садити краще в місце без протягів та зайвої вологи.

Флокс волотистий "Аметист" (фіолетовий)
Код товара: 150-404
Флокс волотистий «Аметист» – самий популярний багаторічник, який люблять за не вибагливість до умов вирощування та в догляді, неймовірне цвітіння та красиве поєднання кольорів. Найкраще виглядає з іншими сортами, таким чином вони створюють різноманітну палітру кольорів та чудові аромати.
115 грн
купити
Флокс шилоподібний 'Сноуфлейк'
Код товара: 150-003
Флокс шилоподібний «Сноуфлейк» – багаторічник, який покриває землю і створює чудовий візерунок, нагадуючи собою зелений килим з білими квіточками. Цей карликовий кущ створить додаткову ніжність та казку в садку, на альпійській гірці або на кам’яних схилах.
Флокс волотистий "Місс Еллі"
Код товара: 150-402
Флокс волотистий «Місс Еллі» – незвичайний сорт, який має квіти, які нагадують своєю формою зірочки, але рожевого з білю серединкою кольору. Можна використовувати як акцент на газоні, обережно необхідно поєднувати з іншими сортами, щоб не створити «кольорову пляму».
115 грн
купити