Флокс шилоподібний 'Сноуфлейк'
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:багаторічник
Артикул:150-003
Латинское название:Phlox subulata
Размер:
Контейнер:С5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Флокс шилоподібний «Сноуфлейк»  – багаторічник, який покриває землю і створює чудовий візерунок, нагадуючи собою зелений килим з білими квіточками. Цей карликовий кущ створить додаткову ніжність та казку в садку, на альпійській гірці або на кам’яних схилах.

Розміри: виростає до 10 см.

Період цвітіння: з кінця весни – до кінця літа.

Квіти: маленькі, білосніжного кольору, дуже привабливі.

Листя: короткі, світло-зеленого кольору, своєю кількістю створюють зелений килим.

Особливості: дуже рясне цвітіння, любить сонечко та воду, саджати необхідно на відстані від 50-60 см, висока стійкість до морозів.

Флокс волотистий "Місс Еллі"
Код товара: 150-402
Флокс волотистий «Місс Еллі» – незвичайний сорт, який має квіти, які нагадують своєю формою зірочки, але рожевого з білю серединкою кольору. Можна використовувати як акцент на газоні, обережно необхідно поєднувати з іншими сортами, щоб не створити «кольорову пляму».
Флокс волотистий "Давид" (білий)
Код товара: 150-403
Флокс волотистий «Давид» – невибагливий багаторічник, який користується великою популярністю. Якщо правильно підібрати сорти, то можна створити чудові композиції, які будуть тішити не тільки Вас, але й сусіди позаздрять.
115 грн
купити
Флокс шилоподібний 'Сноуфлейк'
Код товара: 150-003
Флокс шилоподібний «Сноуфлейк» – багаторічник, який покриває землю і створює чудовий візерунок, нагадуючи собою зелений килим з білими квіточками. Цей карликовий кущ створить додаткову ніжність та казку в садку, на альпійській гірці або на кам’яних схилах.