Екзохорда великоквіткова The bride
Немає в наявності
150 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СЕ01
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Екзохорда великоквіткова The bride— чудовий кущ з гірських районів Азії.  Коли екзохорда цвіте, складається враження що кущ покритий снігом. Це багаторічна рослина, яка не потребує особливих умов.

Листки: невеликі, овальної форми. Через восковий наліт поверхня листків відблискує блакитни кольором, а от низ листка світло-зеленого забарвлення.

Квіти: великі, незвичайної форми. Вони зібрані у суцвіттях по 10-15 шт. Забарвлення квіток — білосніжне. Цвітуть в травні.

Поради щодо догляду та вирощування: грунт повинен бути в міру зволожений( поливати рослину бажано ввечері). Краще її садити на добре освітлених місцях але захищеними від протягів та сильних вітрів. Щоб екзохорда гарно виглядала їй потрібно орбізати сухі гілочки.

Кольквіція чарівна Pink cloud
Код товара: 25-005
Кольквіція чарівна Pink cloud – декоративний листяний чагарник з гарними понурими гілками.
Itea virginica Henry's Carnet
Код товара: 01КС-97
Itea virginica Henry's Carnet – листяний, прямостоячий, округлий чагарник. Гарно адаптується до затінення. Віддає перевагу вологим добре дренованим ґрунтам. Особливо ароматні дрібні білі квіти, що вкривають звисаючі гілки. Цвіте восени до початку літа. Листя міняє свій колір осінню, довго тримається на рослині.
Нейлія Affinis
Код товара: СН01
Нейлія Affinis— невеликий красивий кущ, висотою до 2 м, з чудовими червонуватими пагонами.