Екзохорда великоквіткова The bride
Немає в наявності
150 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СЕ01
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Екзохорда великоквіткова The bride— чудовий кущ з гірських районів Азії.  Коли екзохорда цвіте, складається враження що кущ покритий снігом. Це багаторічна рослина, яка не потребує особливих умов.

Листки: невеликі, овальної форми. Через восковий наліт поверхня листків відблискує блакитни кольором, а от низ листка світло-зеленого забарвлення.

Квіти: великі, незвичайної форми. Вони зібрані у суцвіттях по 10-15 шт. Забарвлення квіток — білосніжне. Цвітуть в травні.

Поради щодо догляду та вирощування: грунт повинен бути в міру зволожений( поливати рослину бажано ввечері). Краще її садити на добре освітлених місцях але захищеними від протягів та сильних вітрів. Щоб екзохорда гарно виглядала їй потрібно орбізати сухі гілочки.

Пієріс японський "'Little Heath Green"
Код товара: 25-015
Пієріс японський Little Heath Green — дивовижний екзотичний вічнозелений кущ. Родом з Японії. Зачаровує своїми казковими квітами та елегантним листям. Завдяки шароподібній кроні, пієріс чудово виглядатиме і займатиме мало місця у Вашому саду.
77 грн
купити
Itea virginica Henry's Carnet
Код товара: 01КС-97
Itea virginica Henry's Carnet – листяний, прямостоячий, округлий чагарник. Гарно адаптується до затінення. Віддає перевагу вологим добре дренованим ґрунтам. Особливо ароматні дрібні білі квіти, що вкривають звисаючі гілки. Цвіте восени до початку літа. Листя міняє свій колір осінню, довго тримається на рослині.
Екзохорда великоквіткова The bride
Код товара: СЕ01
Екзохорда великоквіткова The bride— чудовий кущ з гірських районів Азії. Коли екзохорда цвіте, складається враження що кущ покритий снігом. Це багаторічна рослина, яка не потребує особливих умов.