Екзохорда великоквіткова The bride
Немає в наявності
150 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СЕ01
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Екзохорда великоквіткова The bride— чудовий кущ з гірських районів Азії.  Коли екзохорда цвіте, складається враження що кущ покритий снігом. Це багаторічна рослина, яка не потребує особливих умов.

Листки: невеликі, овальної форми. Через восковий наліт поверхня листків відблискує блакитни кольором, а от низ листка світло-зеленого забарвлення.

Квіти: великі, незвичайної форми. Вони зібрані у суцвіттях по 10-15 шт. Забарвлення квіток — білосніжне. Цвітуть в травні.

Поради щодо догляду та вирощування: грунт повинен бути в міру зволожений( поливати рослину бажано ввечері). Краще її садити на добре освітлених місцях але захищеними від протягів та сильних вітрів. Щоб екзохорда гарно виглядала їй потрібно орбізати сухі гілочки.

Пієріс японський "Варієгата"
Код товара: СС-154
Пієріс японський variagata – цікавий та досить оригінальний кущ з цієї родини. Його особливістю є темно-зелене листя з білими краями. На осінь ці листки стають бронзово-червоного відтінку.
220 грн
155 грн
купити
Леспедеца Thunbergii
Код товара: 01КС-103
Леспедеца Thunbergii –невеликий за розмірами декоративний чагарник. Гілки спершу ростуть вгору, а потім злегка відхиляються утворюючи дуги. Листя загострені, розташування почергове, темно-зелені. Квіти розові з пурпурним відтінком. Відношення до світла – світлолюбна. До ґрунтів не вибаглива. Рослина схильна до підмерзань, тому потребує вкриття.
Пієріс японський "'Little Heath Green"
Код товара: 25-015
Пієріс японський Little Heath Green — дивовижний екзотичний вічнозелений кущ. Родом з Японії. Зачаровує своїми казковими квітами та елегантним листям. Завдяки шароподібній кроні, пієріс чудово виглядатиме і займатиме мало місця у Вашому саду.
77 грн
купити