Дзвоник персиколистий "Блу"
есть в наличии
65 грн
в избранное купити
Тип:багаторічник
Артикул:150-02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:1-2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Дзвоник персиколистий "Блу" - багаторічна трав"яниста рослина. Ще з давніх-давен ця квітка користується популярністю у людей.

Цвітіння: наступає на другий рік після посіву, починається в середині червня і цвіте на протязі місяця. Квіточки небесно-блакитного кольору дзвіночкоподібної форми.

Розмноження та догляд: розмножують квіти тільки вегетативно, оскільки при розмноженні насінням сортові і махрові рослини не зберігають сортових особливостей. Висаджують рослини на відстані 35-40 см, робити це потрібно кожні 2-3 роки. Рослина не вибаглива та потребує мінімального догляду, проте бажано висаджувати на добре освітленому місці.

Особливості: рослина легко переносить посуху та не вимокає при надмірних дощах. Рослина легко витримує легкі заморозки. Також відмінною особливістю є те, що рослина може рости на суглинкових та піщаних грунтах, що є рідкістю для інших рослин.

Дзвоник скупчений "Суперба"
Код товара: 150-03
Дзвоник скупчений "Суперба" – багаторічна рослина, що має красиві блакитні квіти на високих стеблах. Може слугувати красивим доповненням до букетів.
Дзвіночок "Сарастро"
Код товара: 150-0005
Дзвіночок "Сарастро" - дивовижний сорт дзвіночків з великими фіолетово-синіми квітами. Після зрізання квіти можуть зберігати свіжість 8-10 днів.
115 грн
купити
Дзвіночок точковий (рожевий) 'Cherry bells'
Код товара: 150-04
Дзвіночок точковий (рожевий) – один з найцікавіших у своєму роді. Цвіте ця рослина рожевими квітами майже все літо до ранньої осені. Популярність дзвоника збільшується за рахунок невибагливості до умов вирощування.
79 грн
купити