Дзвіночок точковий (рожевий) 'Cherry bells'
есть в наличии
79 грн
в избранное купити
Тип:багаторічник
Артикул:150-04
Латинское название:
Размер:
Контейнер:1 л .
Виращено:2 года
задати запитання спеціалісту

Дзвіночок точковий (рожевий) – один з найцікавіших у своєму роді. Цвіте ця рослина рожевими квітами майже все літо до ранньої осені. Популярність дзвоника збільшується за рахунок невибагливості до умов вирощування.

Характеристики: квітка складається з 5-ти пелюсток, що зібрані у віночок. Квіти можуть бути до 4 см ніжно рожевого кольору.

Розмноження: вирощування рослин з насіння – це занадто кропіткий процес, тому частіше всього розмножують поділом куща весною або восени після цвітіння.

Особливості догляду: росте на світлих та сонячних ділянках. Не варто надлишково заливати водою, щоб рослина не зламалась під власною вагою. Відцвілі квіти видаляються.

Дзвіночок "Сарастро"
Код товара: 150-0005
Дзвіночок "Сарастро" - дивовижний сорт дзвіночків з великими фіолетово-синіми квітами. Після зрізання квіти можуть зберігати свіжість 8-10 днів.
115 грн
купити
Дзвоник персиколистий "Блу"
Код товара: 150-02
Дзвоник персиколистий "Блу" - багаторічна трав"яниста рослина. Ще з давніх-давен ця квітка користується популярністю у людей.
65 грн
купити
Дзвоник скупчений "Суперба"
Код товара: 150-03
Дзвоник скупчений "Суперба" – багаторічна рослина, що має красиві блакитні квіти на високих стеблах. Може слугувати красивим доповненням до букетів.