Дзвіночок "Сарастро"
есть в наличии
115 грн
в избранное купити
Тип:багаторічник
Артикул:150-0005
Латинское название:
Размер:30-40 см
Контейнер:2-4 л.
Виращено:1-2 года
задати запитання спеціалісту

Дзвіночок "Сарастро" - дивовижний сорт дзвіночків з великими фіолетово-синіми  квітами. Після зрізання квіти можуть зберігати свіжість 8-10 днів.

Форма та розмір куща: багаторічний кущ,що має гарну майже кулясту форму до 60 см у висоту.

Цвітіння: може тривати напротязі двох місяців липень-серпень. Кущ повністю вкривається квітами, які можуть досягати 8 см у довжину.

Догляд: рослина не вибаглива до умов вирщування, проте потребує вологи. Може рости на сонці і в напівтіні. Не витримує застою води. Зимує без укриття.

Використання: підходять групові та одиночні насадження, альпінарії та рокарії. 

Дзвіночок точковий (рожевий) 'Cherry bells'
Код товара: 150-04
Дзвіночок точковий (рожевий) – один з найцікавіших у своєму роді. Цвіте ця рослина рожевими квітами майже все літо до ранньої осені. Популярність дзвоника збільшується за рахунок невибагливості до умов вирощування.
79 грн
купити
Дзвоник персиколистий "Блу"
Код товара: 150-02
Дзвоник персиколистий "Блу" - багаторічна трав"яниста рослина. Ще з давніх-давен ця квітка користується популярністю у людей.
65 грн
купити
Дзвіночок персиколисний "Альба"
Код товара: 150-002
Дзвіночок персиколистий «Альба» – багаторічник, який часто застосовують в ландшафтному дизайні або в лікувальних цілях. Найвдаліше поєднання з хвойними або іншими багаторічниками. Можете не хвилюватися, що дзвіночок підмерзне, він має високу стійкість до морозів.
65 грн
купити