Дзвіночок персиколисний "Альба"
есть в наличии
65 грн
в избранное купити
Тип:багаторічник
Артикул:150-002
Латинское название:Campanula latifolia
Размер:
Контейнер:С3.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Дзвіночок персиколистий «Альба»  – багаторічник, який часто застосовують в ландшафтному дизайні або в лікувальних цілях. Найвдаліше поєднання з хвойними або іншими багаторічниками. Можете не хвилюватися, що дзвіночок підмерзне, він має високу стійкість до морозів.

Розміри: виростає до 1 м у висоту.

Період цвітіння: липень місяць.

Квіти: білі, в формі дзвіночка, до 6 см в діаметрі, на одному суцвітті по 3-5 штук.

Листя: видовжене, має легенький пушок.

Особливості: для посадки обирайте затінені ділянки, де буває сонечко, любить вологі ґрунти, може самостійно розмножуватися.

Дзвіночок "Сарастро"
Код товара: 150-0005
Дзвіночок "Сарастро" - дивовижний сорт дзвіночків з великими фіолетово-синіми квітами. Після зрізання квіти можуть зберігати свіжість 8-10 днів.
115 грн
купити
Дзвіночок точковий (рожевий) 'Cherry bells'
Код товара: 150-04
Дзвіночок точковий (рожевий) – один з найцікавіших у своєму роді. Цвіте ця рослина рожевими квітами майже все літо до ранньої осені. Популярність дзвоника збільшується за рахунок невибагливості до умов вирощування.
79 грн
купити
Дзвіночок персиколисний "Альба"
Код товара: 150-002
Дзвіночок персиколистий «Альба» – багаторічник, який часто застосовують в ландшафтному дизайні або в лікувальних цілях. Найвдаліше поєднання з хвойними або іншими багаторічниками. Можете не хвилюватися, що дзвіночок підмерзне, він має високу стійкість до морозів.
65 грн
купити