Дзвіночок персиколисний "Альба"
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:багаторічник
Артикул:150-002
Латинское название:Campanula latifolia
Размер:
Контейнер:С3.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Дзвіночок персиколистий «Альба»  – багаторічник, який часто застосовують в ландшафтному дизайні або в лікувальних цілях. Найвдаліше поєднання з хвойними або іншими багаторічниками. Можете не хвилюватися, що дзвіночок підмерзне, він має високу стійкість до морозів.

Розміри: виростає до 1 м у висоту.

Період цвітіння: липень місяць.

Квіти: білі, в формі дзвіночка, до 6 см в діаметрі, на одному суцвітті по 3-5 штук.

Листя: видовжене, має легенький пушок.

Особливості: для посадки обирайте затінені ділянки, де буває сонечко, любить вологі ґрунти, може самостійно розмножуватися.

Дзвоник скупчений "Суперба"
Код товара: 150-03
Дзвоник скупчений "Суперба" – багаторічна рослина, що має красиві блакитні квіти на високих стеблах. Може слугувати красивим доповненням до букетів.
Дзвіночок персиколисний "Альба"
Код товара: 150-002
Дзвіночок персиколистий «Альба» – багаторічник, який часто застосовують в ландшафтному дизайні або в лікувальних цілях. Найвдаліше поєднання з хвойними або іншими багаторічниками. Можете не хвилюватися, що дзвіночок підмерзне, він має високу стійкість до морозів.
Дзвіночок точковий (рожевий) 'Cherry bells'
Код товара: 150-04
Дзвіночок точковий (рожевий) – один з найцікавіших у своєму роді. Цвіте ця рослина рожевими квітами майже все літо до ранньої осені. Популярність дзвоника збільшується за рахунок невибагливості до умов вирощування.
86 грн
купити