Душевик котовниковий
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:багаторічник
Артикул:120-420
Латинское название:
Размер:10-20 см
Контейнер:1 л .
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Душевик котовниковий – нова пряно-ароматична трава, що має виражений м"ятно-мелісовий запах з легкими нотками орегано. Широко використовується у кулінарії (особливо в італійській кухні). З листочками цієї пряної трави виходить дуже ароматний та насичений чай.

Розміри: невисокий багаторічний кущ розміром до 50-80 см у дорослому віці.

Квіти: кущ рясно вкривається білими квітами з рожевим відтінком. Період цвітіння припадає весь літній сезон.

Догляд та використання: кущ є чудовим медоносом, приваблює бджіл до саду. Траву можна зрізати кілька разів за сезон, вона буде давати нові прирости та формувати молоді кущі.

Красиво виглядає в посадках з трояндами та надає пишності будь-якій клумбі.

Чебрець (тимьян) ''Fredo''
Код товара: 120-011
Чебрець лимонний – як Ви вже здогадались, свою назву рослинка отримала за рахунок ароматного запаху, що нагадує лимон. Крім того, за свій цікавий колір цей сорт використовується в ландшафтному дизайні. Тому крім пряної трави, Ви зможете прикрасити Вашу клумбу або сад
59 грн
купити
Сальвія (шалфей) ананасний
Код товара: РБ10
Сальвія (шалфей) ананасний – багаторічний кущик, який Ви можете висадити у себе в саду, на городі, а також зробити родзинку на своїй кухні. Під час приготування страв та напоїв, прямо з вікна Ви зможете відірвати собі нотку прянощів
Меліса лікарська
Код товара: 120-405
Меліса – багаторічна лікарська рослина з приємним лимонним ароматом, яка має цілий ряд корисних речовин. Трава меліси активно культивується у промислових цілях, висаджується на присадибних ділянках з лікарською та декоративною метою.