Доставка та оплата

                                                        

       Відправлення замовлень по Україні здійснюється:


      завантаження - Новою поштою (швидкий перевізник, робить доставку за 1-2 дня)

      Важливо: відправки рослин по Україні здійснюються за передоплатою або накладним платежем (за Вашим бажанням). Великогабаритні замовлення відправляються тільки за повною передоплатою. Так ми будемо впевнені, що Ви обов'язково заберете своє замовлення.

    Упаковка: Для того, щоб ваші рослини не зламалися і доїхали цілими, ми запаковуємо їх в гафрокартон та стрейч. Вартість становитиме 7% від суми Вашого замовлення.

      По  Києву: доставка буде здійснюватися у четвер та п'ятницю. Вага замовлення до 50 кг. (В ялинковий сезон доставка здійснюється в різні дні та за іншою вартістю).

   Вартість : правий берег 200 грн, лівий берег 300 грн. Доставки в інші дні та з більшою вагою розраховуються по індивідуальною тарифу.

     Доставку по Київській області здійснюємо за індивідуальним тарифом, приблизно 20 грн / км.

     Важливо: при доставці по Києву і області вартість замовлення оплачується вже на місці, після доставки, крім випадків, коли ви хочете зробити комусь приємний зелений подарунок.

       Мінімальна сума замовлення на нашому сайті становить 400 грн.

УВАГА!!!

В період новорічних свят ми наймаємо окремо машину для доставки, тому доставка в залежності від кілометражу, ваги і висоти ялинки буде коштувати від 400 грн.

 

.