Доломітна мука
есть в наличии
72 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:ДМ42
Латинское название:
Размер:5 кг
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

 Доломітна мука супер добриво, це реаніматор газонів, розсади та плодових дерев. Необхідний помічник кожного садівника.

Складається в основному із кальцію, а також невеликої кількості магнію. Це розповсюджене і ефективне добриво.

На вигляд це порошок білого кольору, інколи він може бути білувато-прозорого кольору.

Це найкращий варіант добрива для зменшення кислотності грунтів. Також ще грунт підживлює магній і калій. Доломітна мука також сприяє поліпшенню роботи мікроорганізмів, знищує комах-шкідників і зменшує кількість бур’янів.

Так як це добриво не шкідливе для рослин і людини його можна вносити протягом року. В дуже кислих грунтах норма внесення – 50 кг на 1 сотку, в середньо кислих грунтах – 45 кг на 1 сотку , а в не дуже кислих грунтах – 30-35 кг на 1 сотку.

Осіннє добриво для газонів і декоративних трав (Агріколь)
Код товара: 210-005
Добриво для газонів (гранульоване) - призначене для повноцінного харчування газонних трав. Гранульоване добриво із спеціально підібраним складом у вигляді азоту, фосфору, магнію та мікроелементів, забезпечують оптимальний, рівномірне зростання трави, а також чудовий зовнішній вигляд і насичений колір.
199 грн
купити
Добриво осіннє для хвойних та ін. декоративних кущів та дерев (Агріколь)
Код товара: 210-003
Добриво для хвойних рослин від пожовтіння (гранульоване) - багатокомпонентне, гранульоване добриво, призначене в разі жовтінню голок у хвойних рослин і при симптомах хлорозу. Вміщені в добриві магній, залізо і сірка повністю заповнює дефіцит цих елементів у хвойних рослин. Добриво, повертає рослині інтенсивний зелений колір хвої.
199 грн
купити
Добриво "Діаммофоска"
Код товара: АБ-101
«Діаммофоска» – добриво осіннього використання, яке має найбільший вміст основних поживних речовин. Комплексне, гранульоване азотно-фосфорне калійне мінеральне добриво. В своєму складі має основні речовини, які необхідні рослинам – азот, фосфор, калій, бор, цинк, мідь, марганець, залізо та інші.