Доломітна мука
есть в наличии
72 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:ДМ42
Латинское название:
Размер:5 кг
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

 Доломітна мука супер добриво, це реаніматор газонів, розсади та плодових дерев. Необхідний помічник кожного садівника.

Складається в основному із кальцію, а також невеликої кількості магнію. Це розповсюджене і ефективне добриво.

На вигляд це порошок білого кольору, інколи він може бути білувато-прозорого кольору.

Це найкращий варіант добрива для зменшення кислотності грунтів. Також ще грунт підживлює магній і калій. Доломітна мука також сприяє поліпшенню роботи мікроорганізмів, знищує комах-шкідників і зменшує кількість бур’янів.

Так як це добриво не шкідливе для рослин і людини його можна вносити протягом року. В дуже кислих грунтах норма внесення – 50 кг на 1 сотку, в середньо кислих грунтах – 45 кг на 1 сотку , а в не дуже кислих грунтах – 30-35 кг на 1 сотку.

Натуральне добриво "Гуміно"
Код товара: 24-001
Добриво «Гуміно» - інноваційне натуральне органічне добриво допоможе покращити урожайність на різних ґрунтах та теплицях.
Добриво для чорниці (Агріколь)
Код товара: 210-001
Добриво для чорниці 1,2 кг (гранульоване) - спеціальне добриво, яке створене для підгодівлі чорниці (лохини, голубіки). Підвищує рівень урожайності та смакові якості рослини.
199 грн
купити
Осіннє добриво для газонів і декоративних трав (Агріколь)
Код товара: 210-005
Добриво для газонів (гранульоване) - призначене для повноцінного харчування газонних трав. Гранульоване добриво із спеціально підібраним складом у вигляді азоту, фосфору, магнію та мікроелементів, забезпечують оптимальний, рівномірне зростання трави, а також чудовий зовнішній вигляд і насичений колір.
199 грн
купити