Добриво осіннє для хвойних та ін. декоративних кущів та дерев (Агріколь)
есть в наличии
199 грн
в избранное купити
Тип:добриво
Артикул:210-003
Латинское название:
Размер:
Контейнер:1,2 кг.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Добриво для хвойних рослин від пожовтіння (гранульоване) - багатокомпонентне, гранульоване добриво, призначене в разі жовтінню голок у хвойних рослин і при симптомах хлорозу. Вміщені в добриві магній, залізо і сірка повністю заповнює дефіцит цих елементів у хвойних рослин. Добриво, повертає рослині інтенсивний зелений колір хвої.

Упаковка: 1,2 кг.

Склад: K-6%
             Оксид калію (K2O) 6,0%,
              Магній (Mg) 14,0%
              + залізо
              + сірка
Норми застосування: використовувати з ранньої весни до пізньої осені. Розсипати під кронами дерев і чагарників розпушуючи і перемішуючи з верхнім шаром грунту. Рясно пролити водою.

Норми витрати:  для рослини висотою 0,5 м- 20-30 г, 1 м 40-60 г, 2 м - 80-120 г.

Осіннє добриво універсальне, без азоту (Агріколь)
Код товара: 210-002
Добриво осіннє універсальне, без азоту 1,2 кг (гранульоване) - багатокомпонентне добриво із спеціально підібраним складом, який не містить азот. Завдяки відсутності азоту не порушується спокій рослин і вони краще готуються до зимового періоду. Добриво рекомендується для підгодівлі листяних і хвойних чагарників і дерев, а також для трави та ін.
199 грн
купити
Добриво осіннє для хвойних та ін. декоративних кущів та дерев (Агріколь)
Код товара: 210-003
Добриво для хвойних рослин від пожовтіння (гранульоване) - багатокомпонентне, гранульоване добриво, призначене в разі жовтінню голок у хвойних рослин і при симптомах хлорозу. Вміщені в добриві магній, залізо і сірка повністю заповнює дефіцит цих елементів у хвойних рослин. Добриво, повертає рослині інтенсивний зелений колір хвої.
199 грн
купити
Універсальне мікродобриво Fe (залізо) "Флоровіт люкс"
Код товара: 12-05
Добриво «Флоровіт Люкс» - універсальне добриво від пожовтіння листя (хлорозів), яке має у своєму складі залізо. Усуває дефіцит заліза у рослинах, і тим самим запобігає між листковому хлорозу молодого листя, пожовтінню листкової пластини.