Добриво осіннє для хвойних та ін. декоративних кущів та дерев (Агріколь)
есть в наличии
199 грн
в избранное купити
Тип:добриво
Артикул:210-003
Латинское название:
Размер:
Контейнер:1,2 кг.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Добриво для хвойних рослин від пожовтіння (гранульоване) - багатокомпонентне, гранульоване добриво, призначене в разі жовтінню голок у хвойних рослин і при симптомах хлорозу. Вміщені в добриві магній, залізо і сірка повністю заповнює дефіцит цих елементів у хвойних рослин. Добриво, повертає рослині інтенсивний зелений колір хвої.

Упаковка: 1,2 кг.

Склад: K-6%
             Оксид калію (K2O) 6,0%,
              Магній (Mg) 14,0%
              + залізо
              + сірка
Норми застосування: використовувати з ранньої весни до пізньої осені. Розсипати під кронами дерев і чагарників розпушуючи і перемішуючи з верхнім шаром грунту. Рясно пролити водою.

Норми витрати:  для рослини висотою 0,5 м- 20-30 г, 1 м 40-60 г, 2 м - 80-120 г.

Добриво VIVA+ (відновлює родючість виснаженого грунту)
Код товара: 12-06
Добриво VIVA+ - біостимулятор розвитку кореневої системи, подолання стресових чинників, відновлює родючість виснаженого ґрунту.
17 грн
купити
Осіннє добриво для газонів і декоративних трав (Агріколь)
Код товара: 210-005
Добриво для газонів (гранульоване) - призначене для повноцінного харчування газонних трав. Гранульоване добриво із спеціально підібраним складом у вигляді азоту, фосфору, магнію та мікроелементів, забезпечують оптимальний, рівномірне зростання трави, а також чудовий зовнішній вигляд і насичений колір.
199 грн
купити
Біостимулятор інтенсивності забарвлення та прискорення росту ''SWEET+''
Код товара: 12-08
Добриво ''SWEET+'' - біостимулятор інтенсивності забарвлення та прискорення росту плодів та квітів. Підсилює забарвлення квітів, збільшують термін зберігання плодів та ягід, забезпечує ранній збір урожаю.
45 грн
купити